Підготовка до міжнародних екзаменів з іноземної мови

Мовна школа ABC Center Львів надає кваліфіковану підготовку до міжнародних тестів, таких як: TOEFL, IELTS, DELF/DALF, TestDAF, DELE, Підготовка до Карти Поляка. Також варто звернути увагу на те, що протягом курсу проводяться неодноразові пробні версії частин іспиту з детальним аналізом результатів.

Підготовка до міжнародних іспитів (підготовка до ielts, toefl) полягає у

 • систематичності та інтенсивності занять;
 • професійному та індивідуальному підході;
 • комплексній роботі та використанню сучасних матеріалів;
 • докладному аналізу помилок і недоліків;
 • чіткому і динамічному принципу роботи на уроці;

Ми допоможемо Вам з максимальною користю у короткі терміни досягнути високих результатів під час складання іспиту!

Фахівці мовної школи ABC Center Львів викладають за найкращими методиками

Якщо ви хочете побудувати кар'єру в міжнародній компанії, переїхати за кордон або отримати освіту в іноземному ВНЗ, ми підготуємо вас до здачі міжнародного іспиту з іноземної мови (TOEFL, IELTS підготовка ).

Переваги курсів підготовки до міжнародних іспитів - IELTS Львів

 • Від робочої візи до вступу до університету: сертифікат міжнародного іспиту буде супроводжувати важливі зміни у вашому житті.
 • Міжнародні зв'язки.
 • Ви познайомитеся з людьми з різних країн світу, а в своєму резюме і на співбесідах ви зможете підкреслити, що у вас є досвід міжкультурної комунікації.
 • Комплексна підготовка до іспиту.
 • Крім необхідних знань, ви придбаєте потрібну впевненість і навички для здачі: навчитеся розподіляти час, дізнаєтеся стратегічні прийоми виконання завдань.
 • Нові можливості.
 • Досвід навчання за кордоном і сертифікат міжнародного іспиту дає вам нові переваги при працевлаштуванні, а також стане в нагоді для еміграції або подальшого навчання за кордоном.

Отримайте консультацію з навчання в школи іноземних мов ABC Center Львів про ціни, вимоги та інші деталі. Консультант відповість на всі запитання, а також підбере для вас найкращий курс та його вартість.

Мовна школа ABC Center Львів готує до наступних іспитів з іноземної мови

Підготовка до IELTS Львів з англійської мови

IELTS (International English Language Testing System) - найпопулярніший міжнародний іспит на знання англійської мови як іноземної. IELTS перевіряє знання кандидата по чотирьом основним навичкам: читання, письмо, аудіювання та говоріння. Сертифікат IELTS дійсний два роки з моменту здачі іспиту.

Є два типи іспиту. Перший - General Training Module - потрібен тим, хто планує іммігрувати до Великобританії, Австралії, Канади або Нову Зеландію і влаштуватися на роботу за кордоном. Багато міжнародних компаній приймають від іноземних здобувачів сертифікат IELTS. Другий тип IELTS - Academic Module - потрібен для вступу до вищих навчальних закладів за кордоном, особливо на магістерські та аспірантські програми.

У нас є багатий досвід підготовки до обох модулів іспиту IELTS - студенти ABC Center Львів отримують сертифікати з необхідним балом.

IELTS - найпопулярніший іспит на знання англійської мови. Іспит приймається в більшості країн під час вступу до університету або прийнятті на роботу, а також для отримання другого громадянства і переїзду за кордон. Підготовка до іспиту IELTS - необхідний етап, який дозволить вам здати IELTS з першого разу на хороший бал.

Курси англійської мови для здачі IELTS від мовнії школи ABC Center Львів

 1. З вами працюють досвідчені викладачі та методисти, які знають про IELTS все;
 2. Ви готуєтеся до IELTS індивідуально - в будь-який зручний для вас час;
 3. Ви отримуєте особистого репетитора за ціною, групових курсів підготовки до IELTS;
 4. Ви вчитеся по розробленій програмі підготовки для здачі IELTS;

Підготовка до іспиту IELTS в мовній школі ABC Center Львів проходить індивідуально чи по скайпу, в спеціальному освітньому середовищі, де вже є всі необхідні матеріали для підготовки до IELTS.

 • Заняття проводяться за комунікативною методикою;
 • В основі процесу - розмовна практика;
 • Все спілкування англійською - так відбувається занурення в середовище.

Бюро перекладів та школа іноземних мов ABC Center Львів зазвичай працює з такими мовами:

Англійська

Англійська

Німецька

Німецька

Польська

Польська

Французька

Французька

Іспанська

Іспанська

Італійська

Італійська

*Ви також можете замовити переклад чи навчання будь-якій іншій іноземній мові

Бажаєте підготуватись до іспиту?

Якщо ви хочете скористатися послугами мовної школи, відправте повідомлення, замовте зворотний дзвінок або наберіть телефонний номер мовної школи ABC Center Львів.

Ми приймаємо замовлення від клієнтів з різних регіонів України.

Напишіть нам запит

Чому нас обирають?

Ми креативні

Нам характерні: чітка послідовність викладу, лаконічність, регламентований набір мовних засобів. Використовуються стандартні моделі побудови фраз, професійна лексика, активне вживання спеціальної термінології, штампів, кліше і стійких поєднань, характерних для певної країни, використання абревіатур, скорочень, складних слів.

Наші переваги

Три причини замовити підготовку до іспиту в мовній школі ABC Center Львів прямо зараз

On-line замовлення! Ви можете відправити документ в електронному вигляді нам на пошту, провести оплату онлайн, не встаючи з місця, і отримати готовий документ кур'єром чи поштою!

З нами зручно!

Ми гарантуємо Вам найвищу якість перекладів, оскільки з нами співпрацюють найкращі дипломовані перекладачі та редактори, які постійно проходять додаткове підвищення кваліфікації у нашій мовній агенції.

Гарантія на переклад!

Якщо в перекладі буде помилка, ми її виправимо і повернемо вам гроші!