Підготовка до ЗНО з англійської мови у Львові (іноземні мови)

Школа іноземних мов ABC Center Львів готує абітурієнтів до здачі іспиту з ДПА та ЗНО з іноземної мови, уся навчальна програма відповідає вимогам Українського центру незалежного тестування. Наша мета - допомогти майбутнім абітурієнтам швидко та якісно підготуватися до ДПА/ЗНО, а також добре засвоїти шкільну програму

Переваги центру по підготовці до ЗНО та ДПА

 • кваліфіковані викладачі;
 • індивідуальний підхід до кожного абітурієнта;
 • спеціально підібраний матеріал;
 • сучасна методика викладання;
 • цікаві та інформативні заняття;
 • виконання пробних завдань з ЗНО;
 • експрес підготовка до іспитів;
 • гнучкий розклад навчання.

Швидко та якісно підготуємо Вас до здачі іспиту та ЗНО!

Підготовка до ЗНО (англійська мова) і ДПА разом з мовною школою ABC Center Львів

Зовнішнє Незалежне Оцінювання з іноземної мови стало обов'язковим для вступу до багатьох престижних вузів країни, але для українських школярів воно, як і раніше, залишається досить новою, а тому незвичною формою перевірки знань. Для того, щоб випускники загальноосвітніх шкіл могли відчувати себе комфортно і впевнено на самому іспиті, центр іноземних мов ABC Center Львів запрошує пройти курс підготовки до ЗНО (англійська) / ДПА з іноземної мови.

Курс призначений для учнів 10-11 класів загальноосвітніх українських шкіл, які володіють іноземною мовою в рамках шкільної програми і планують здавати ЗНО з іноземної мови.

Основні завдання курсу

 1. Ознайомити студента з форматом іспиту;
 2. Удосконалити навички розмовної мови, граматики, письма, роботи з текстами;
 3. Значно розширити словниковий запас.

Мовна школа ABC Center Львів з радістю візьме на себе підготовку до ЗНО / ДПА з іноземної мови. Ми сформували команду з кращих викладачів і відкрили курси ЗНО, які забезпечать повторення всієї шкільної програми, а також розширення мовних знань. Англійська мова: підготовка до ЗНО / ДПА з нуля в нашому центрі має ряд відмінних рис, завдяки яким наші послуги користуються попитом, а компанія має солідну репутацію в своїй сфері діяльності.

Всі ці риси роблять наші курси ЗНО / ДПА популярними і мотивують звертатися за допомогою в підготовці до державних іспитів саме до нас. Все більше батьків випускників довіряють турботу про майбутнє своїх дітей колективу центру ABC Center Львів.

Звертаючись до фахівців центру ABC Center Львів, Ви можете бути впевнені, що довіряєте майбутнє Вашої дитини справжнім професіоналам своєї справи, які гарантують якість надаваних освітніх послуг.

Бюро перекладів та школа іноземних мов ABC Center Львів зазвичай працює з такими мовами:

ЗНО Англійська мова підготовка

ЗНО Англійська мова підготовка

ЗНО Німецька мова підготовка

ЗНО Німецька мова підготовка

Польська

Польська

Французька

Французька

Іспанська

Іспанська

Італійська

Італійська

*Ви також можете замовити переклад чи навчання будь-якій іншій іноземній мові

Навчання включає наступні елементи (англійська мова зно підготовка):

Граматика і лексика

Кожен граматичний розділ курсу містить теоретичну частину (пояснення граматичних аспектів) і практичну (різні за складністю завдання).

Бажаєте записатись на курс?

Якщо ви хочете скористатися послугами підготовки до ЗНО та ДПА, відправте повідомлення, замовте зворотний дзвінок або наберіть телефонний номер мовної школи ABC Center Львів.

Ми  приймаємо замовлення від клієнтів з різних регіонів України.

Напишіть нам запит

Чому нас обирають?

Ми креативні

Нам характерні: чітка послідовність викладу, лаконічність, регламентований набір мовних засобів. Використовуються стандартні моделі побудови фраз, професійна лексика, активне вживання спеціальної термінології, штампів, кліше і стійких поєднань, характерних для певної країни, використання абревіатур, скорочень, складних слів.

Наші переваги

Три причини замовити підготовку до ЗНО і ДПА в мовній школі ABC Center Львів прямо зараз

On-line замовлення! Ви можете відправити документ в електронному вигляді нам на пошту, провести оплату онлайн, не встаючи з місця, і отримати готовий документ кур'єром чи поштою!

З нами зручно!

Ми гарантуємо Вам найвищу якість перекладів, оскільки з нами співпрацюють найкращі дипломовані перекладачі та редактори, які постійно проходять додаткове підвищення кваліфікації у нашій мовній агенції.

Гарантія на переклад!

Якщо в перекладі буде помилка, ми її виправимо і повернемо вам гроші!