Репетитор польської мови (індивідуальні заняття Львів)

Професійний репетитор польської мови (Львів)

repetitor polskoyi movi lvіvЗнання мов на сьогоднішній день є обов’язковою умовою при прийомі на багато різних посад, при подорожах за кордон та й просто для саморозвитку і самовдосконалення. Якщо вам потрібен репетитор польської мови (Львів), то варто довіряти лише професіоналам з мовної школи ABC Center.

Репетитор з польської мови: переваги індивідуальних занять

Головною якістю індивідуальних занять від мовної школи ABC Center Львів є можливість повної реалізації всіх переваг індивідуального підходу до навчання, враховуючи специфічні потреби слухачів. Одна з головних переваг індивідуального навчання - це те, що увага викладача сфокусована тільки на вас.

Індивідуальний репетитор з польської (Львів) підійде вам, якщо:

 • ви хочете вивчити мову, але не маєте можливості відвідувати групові заняття;
 • вам потрібен репетитор польської мови (Львів), оскільки ви не маєте змогу підлаштувати власний графік під групові заняття;
 • вам потрібно удосконалити мову в певній сфері;
 • якщо ви хочете максимальний акцент на граматиці, правописі, правильності формування речень;
 • вам потрібно підготуватися для співбесіди, презентацій, переговорів і т.д.

Ми пропонуємо вам індивідуальні заняття з будь-якої  іноземної мови з персональним викладачем - україномовним, російськомовним або носієм мови. Виходячи з ваших потреб і завдань, ми розробимо для вас програму індивідуального навчання і складемо індивідуальний графік занять. За умови відвідування занять і виконання рекомендацій викладача, ви гарантовано почнете говорити і розуміти польську мову або удосконалите свої навички, у вивченні мови.

Ми пропонуємо вам безкоштовне перше заняття з польської мови, на якому Ви зможете познайомитися з викладачем. Більш того, завдяки пробному заняттю, ви оціните метод викладання, а викладач польської мови можете оцінити рівень Ваших знань. На першому пробному занятті стане зрозуміло, чи відповідає усе Вашим вимогам!

Репетитор з польської мови дасть вам можливість:

 • вивчати іноземну мову індивідуально у нашій мовній школі ABC Center Львів;
 • вибрати зручну для вас форму занять;
 • вибрати час і дні проведення занять згідно вашого графіку;
 • навчатись за індивідуально складеною програмою згідно з вашими цілями;
 • зосередитись на своїх пріоритетах: письмі, усному мовленні, читанні чи слуханні;
 • інтенсивно практикувати розмовну мову;
 • займатися в комфортних умовах — у себе вдома, на роботі або в нашому офісі;
 • використовувати сучасні інтерактивні ресурси;
 • відстежувати свій прогрес завдяки системі проміжних і фінальних тестів;
 • мати можливість збільшити кількість занять, при необхідності;
 • змінити програму і акценти так, як потрібно вам;
 • займатися з україномовним чи російськомовним викладачем або носієм мови.

Під час індивідуального навчання слухачі проходять регулярне проміжне тестування, що дає можливість оперативно відслідковувати засвоєний під час навчання матеріал. Після закінчення кожного рівня видається сертифікат, що засвідчує отримані знання і ступінь володіння мовою.

Перед початком занять ми обговоримо з вами, які саме ваші очікування та яка мета навчання. Професійний репетитор з польської мови підготує програму ваших занять відповідно до ваших потреб. Крім того, якщо під час курсу вам потрібно буде раптово змінити тему для наступного заняття, наприклад, у зв’язку з виїздом за кордон чи підготовкою матеріалу для роботи чи школи польською мовою, наш викладач гнучко адаптується до вас. Наша пропозиція приватних уроків польської мови передбачає уроки для дітей, підлітків, дорослих та людей похилого віку.

Бажаєте замовити індивідуальне навчання?

Якщо ви хочете скористатися послугами мовної школи, відправте повідомлення, замовте зворотний дзвінок або наберіть телефонний номер мовної школи ABC Center Львів.

Ми приймаємо замовлення від клієнтів з різних регіонів України.

Напишіть нам запит

Чому нас обирають?

Ми креативні

Нам характерні: чітка послідовність викладу, лаконічність, регламентований набір мовних засобів. Використовуються стандартні моделі побудови фраз, професійна лексика, активне вживання спеціальної термінології, штампів, кліше і стійких поєднань, характерних для певної країни, використання абревіатур, скорочень, складних слів.

Наші переваги

Три причини замовити індивідуальний курс в мовній школі ABC Center Львів прямо зараз

On-line замовлення! Ви можете відправити документ в електронному вигляді нам на пошту, провести оплату онлайн, не встаючи з місця, і отримати готовий документ кур'єром чи поштою!

З нами зручно!

Ми гарантуємо Вам найвищу якість перекладів, оскільки з нами співпрацюють найкращі дипломовані перекладачі та редактори, які постійно проходять додаткове підвищення кваліфікації у нашій мовній агенції.

Гарантія на переклад!

Якщо в перекладі буде помилка, ми її виправимо і повернемо вам гроші!