Корпоративна англійська мова

Бюро перекладів та мовна школа ABC Center Львів пропонує до Вашої уваги корпоративний курс з будь-якої іноземної мови, який передбачає як опрацювання базової мови, так і вивчення спеціальної професійної лексики з тієї сфери, в якій працює Ваше підприємство. Рекомендуємо Вам ознайомитись зі статтею Як переклад може допомогти врятувати Ваш бізнес?

Мовна школа ABC Center допоможе Вам досягти цілі у своїй кар'єрі та поза її межами!

Послуга корпоративного навчання від мовної школи ABC Center

Корпоративні курси іноземної мови можуть проходити в будь-який зручний для вас час у вашому офісі або в аудиторіях нашого центру. Головна особливість наших занять полягає в тому то, що всі мовні програми - прикладні. 75% часу ваші співробітники будуть говорити іноземною мовою, розвиваючи такі навички як: участь у ділових переговорах, проведення презентацій, телефонні переговори і т.д. Також ваші співробітники будуть вдосконалювати навички ділового листування, що враховує специфіку фірми і її завдання. Більш детально з перевагами корпоративних курсів іноземних мов Ви можете дізнатись у нашій статті: Значення корпоративних курсів іноземних мов для розвитку Вашої компанії.

Програма навчання складається з урахуванням цілей, термінів, рівня знань а також спеціалізації компанії. Навчальні плани розроблені досвідченими методистами та побудовані на основі ефективних методик і відрізняються ретельним підходом до відбору і систематизації навчального матеріалу, що забезпечує міцне засвоєння досліджуваного матеріалу.

Протягом всього навчання викладачі школи іноземних мов ABC Center Львів забезпечують всебічну підтримку, що включає поточний і підсумковий контроль успішності слухачів, облік всіх ваших побажань в процесі навчання, отримання сертифікату нашого центру і при необхідності також післятренінговий супровід.

Чому мовна школа ABC Center Львів?

  • 12 років успішної роботи на ринку освіти;
  • Більш 8 000 слухачів і 30 компаній;
  • Досвідчені викладачі, в т.ч. носії мови;
  • Постійний контроль за навчальним процесом і якістю викладання;
  • Невисока вартість, регулярні знижки для наших клієнтів.

При необхідності наш центр ABC Center Львів проведе для Вас повний супровід, що включає

  • звіт про проведене навчання;
  • анкетування - тестування;
  • різні види абонентського обслуговування;
  • запрошення на заходи, науково-практичні конференції тощо;
  • запрошення на безкоштовний розмовний клуб з носієм мови.

Гарантією якості наших послуг є більш ніж успішна практика і хороші відгуки наших клієнтів.

 

Бюро перекладів та школа іноземних мов ABC Center Львів зазвичай працює з такими мовами:

Англійська

Англійська

Німецька

Німецька

Польська

Польська

Французька

Французька

Іспанська

Іспанська

Італійська

Італійська

*Ви також можете замовити переклад чи навчання будь-якій іншій іноземній мові

Ви можете вибрати мовну програму, яка найбільше відповідає цілям і задачам Вашої компанії

Загальний розмовний курс

Передбачає розвиток усіх мовних навичок і умінь на основі загальної лексики. Особлива увага приділяється активізації навичок усного мовлення і розуміння мови на слух.

Бажаєте замовити корпоративне навчання?

Якщо ви хочете скористатися послугами мовної школи, відправте повідомлення, замовте зворотний дзвінок або наберіть телефонний номер мовної школи ABC Center Львів.

Ми приймаємо замовлення від клієнтів з різних регіонів України.

Напишіть нам запит

Чому нас обирають?

Ми креативні

Нам характерні: чітка послідовність викладу, лаконічність, регламентований набір мовних засобів. Використовуються стандартні моделі побудови фраз, професійна лексика, активне вживання спеціальної термінології, штампів, кліше і стійких поєднань, характерних для певної країни, використання абревіатур, скорочень, складних слів.

Наші переваги

Три причини замовити навчання в мовній школі ABC Center Львів прямо зараз

On-line замовлення! Ви можете відправити документ в електронному вигляді нам на пошту, провести оплату онлайн, не встаючи з місця, і отримати готовий документ кур'єром чи поштою!

З нами зручно!

Ми гарантуємо Вам найвищу якість перекладів, оскільки з нами співпрацюють найкращі дипломовані перекладачі та редактори, які постійно проходять додаткове підвищення кваліфікації у нашій мовній агенції.

Гарантія на переклад!

Якщо в перекладі буде помилка, ми її виправимо і повернемо вам гроші!