Бізнес-курс іноземної мови

Мовна школа ABC Center Львів пропонує до Вашої уваги інтенсивний бізнес-курс з будь-якої іноземної мови, що дозволить слухачам за достатньо короткий час удосконалити основи ділового спілкування. Ми допоможемо тим, хто планує працювати або вже працює у сфері бізнесу та потребує вдосконалення мови для кар'єрного зростання.

Бізнес курс англійської мови розрахований на засвоєння ділової лексики для спілкування в усній і письмовій формах в типових ситуаціях, таких як: знайомство, розмова по телефону, відрядження за кордон, замовлення квитків та готельного номеру, в банку, в ресторані, огляд фірми та знайомство з нею, обговорення та підписання договору, проведення ділових переговорів, комерційна кореспонденція (лист, факс, телефакс, пропозиція, замовлення, підтвердження замовлення, рахунок, рекламації, протоколи та ін.).

Бізнес англійська Львів від ABC Center розрахована для

 • практичного володіння бізнес термінологією;
 • володіння правилами ділового спілкування;
 • спілкування в різних бізнес-ситуаціях;
 • складання ділового листування;
 • розвитку навичок читання та писемного мовлення.

У курсі подано детальний аналіз ключових бізнес концепцій, практичні вправи для активізацій словникового запасу, вправи з говоріння, що допомагають готуватися до презентацій та ділових зустрічей, а також курс вміщує автентичні ситуації. Ви не просто завчите лексику, а навчитеся вільно нею оперувати і розуміти на слух, що говорить ваш співбесідник. Ми навчимо Вас правильно вести ділове листування, робити комплексний аналіз даних, писати звіти і багато іншого. Рекомендуємо Вам ознайомитись зі статтею Як переклад може допомогти врятувати Ваш бізнес?

Ми допоможемо Вам досягти цілі у своїй кар'єрі та поза її межами!

Послуга бізнес-курс включає в себе

Бізнес курс іноземної мови орієнтований на тих, кому в процесі щоденної роботи потрібне знання ділової іноземної мови на досить високому рівні. Залежно від потреб, ви можете вибрати найбільш необхідний Вам курс ділової іноземної мови. Ми пропонуємо як загальні, так і спеціалізовані цільові програми.

Програма курсу бізнес іноземної розроблена відповідно до міжнародних норм спілкування іноземною мовою і включає в себе необхідний і досить об'ємний лексичний матеріал, коментарі, актуальні тексти для читання. В процесі навчання іноземної мови обговорюються приклади ситуацій, з якими слухачі стикаються або будуть стикатися в реальній професійній практиці.

На заняттях проводяться тематичні дискусії та рольові ігри, що дозволяють вільно спілкуватися в діловому середовищі, розглядаються правила проведення презентацій, переговорів і угод, конференцій, ділових зустрічей, телефонних переговорів. Розвиваються навички ділового листування, складання звітів, комерційних пропозицій, інвойсів, оформлення іншої ділової документації.

Основні завдання бізнес-курсу від ABC Center Львів

 • розвиток навичок розмовної мови і вираження своїх думок в ситуаціях ділового спілкування;
 • постановка / покращення вимови;
 • розвиток навичок розуміння мовлення, включаючи розуміння з медіа-джерел;
 • розширення активного словникового запасу за тематикою ділової іноземної мови;
 • підвищення загального рівня володіння іноземною мовою;

Після успішного завершення програми ви зможете

 • вести спілкування по телефону на ділову тематику;
 • брати участь в ділових зустрічах, переговорах, презентаціях іноземною мовою;
 • застосовувати іноземну мову в закордонних відрядженнях;
 • застосовувати іноземну мову на роботі, а також спілкуватися з міжнародними партнерами компанії;
 • вести ділове листування, складати документи міжнародного зразка;
 • читати і розуміти документацію та інформаційні матеріали іноземною мовою.

Ми також можемо запропонувати Вам будь-яку індивідуальну програму ділової іноземної мови, виходячи з ваших цілей і завдань. Для корпоративних клієнтів є можливість адаптувати програму з ділової іноземної мови з урахуванням специфіки діяльності компанії.

Бюро перекладів та школа іноземних мов ABC Center Львів зазвичай працює з такими мовами:

Ділова англійська

Ділова англійська

Німецька

Німецька

Польська

Польська

Французька

Французька

Іспанська

Іспанська

Італійська

Італійська

*Ви також можете замовити переклад чи навчання будь-якій іншій іноземній мові

Освоєння мовних навичок на бізнес курсах

Навички спілкування в діловому середовищі35%
Розуміння ділової мови30%
Розуміння текстів ділової тематики20%
Практика ділової кореспонденції15%

Бажаєте замовити бізнес-курс?

Якщо ви хочете скористатися послугами мовної школи, відправте повідомлення, замовте зворотний дзвінок або наберіть телефонний номер мовної школи ABC Center Львів.

Ми приймаємо замовлення від клієнтів з різних регіонів України.

Напишіть нам запит

Чому нас обирають?

Ми креативні

Нам характерні: чітка послідовність викладу, лаконічність, регламентований набір мовних засобів. Використовуються стандартні моделі побудови фраз, професійна лексика, активне вживання спеціальної термінології, штампів, кліше і стійких поєднань, характерних для певної країни, використання абревіатур, скорочень, складних слів.

Наші переваги

Три причини замовити бізнес-курс в мовній школі ABC Center Львів прямо зараз

On-line замовлення! Ви можете відправити документ в електронному вигляді нам на пошту, провести оплату онлайн, не встаючи з місця, і отримати готовий документ кур'єром чи поштою!

З нами зручно!

Ми гарантуємо Вам найвищу якість перекладів, оскільки з нами співпрацюють найкращі дипломовані перекладачі та редактори, які постійно проходять додаткове підвищення кваліфікації у нашій мовній агенції.

Гарантія на переклад!

Якщо в перекладі буде помилка, ми її виправимо і повернемо вам гроші!