Ведення обліку для підприємців (ФОП) Львів

Кваліфіковане ведення ФОП – ціна вашої фінансової безпеки

Людей, які вирішують відкрити ФОП, з кожним роком стає все більше. Це й не дивно. Адже у багатьох випадках ведення приватної діяльності є єдиним шансом вирватися з циклу безробіття або почати кар’єру у сфері, яка приносить задоволення. Але ведення бізнесу – це не лише знання у вашій сфері. Є й питання, які притаманні будь-якій сфері діяльності в Україні. І це, без сумнівів, бухгалтерській облік. Без нього неможливо аналізувати ефективність ведення бізнесу. Окрім того є ще один учасник – це держава. Щомісячна або квартальна звітність, регулярні зміни у законодавстві – з цим важко розібратись, не маючи спеціальних знань та досвіду. Саме тому варто замовити послуги бухгалтера для ФОП для правильної організації роботи.

Для чого потрібне ведення бухгалтерського обліку ФОП

buhalterskoe uprawlenie fopЧасто, займаючись розвитком власного бізнесу, ФОП 2 та 3 групи допускають низку помилок. Саме їхнього уникнення і допоможе ведення ФОП, ціна якого повністю доступна.

Найбільш розповсюджені помилки, яких ви можете уникнути:

 • невчасна сплата або несплата податків;
 • використання замість Електронного кабінету сторонніх сервісів для подачі звітності;
 • втрата первинних документів.

Користуючись сучасними бухгалтерськими послугами, які пропонує бухгалтерія компанії «ABC Center», ви уникнете популярних помилок і позбавите себе від непотрібної паперової роботи, довіривши її фахівцям своєї справи.

Ведення бухгалтерського обліку ФОП включає:

 • реєстрація;
 • поточний облік документів;
 • ведення податкової книги доходів і витрат;
 • складання щомісячних розрахунків та податкових декларацій (ПДВ, ПДФО);
 • ведення обліку основних засобів та обладнання;
 • обробка платежів та банківських рахунків;
 • електронний документообіг, електронні звіти та заповнення особистих електронних файлів;
 • бухгалтерський нагляд;
 • представлення платника податків перед органами податкової інспекції;
 • підготовка заявок на кредит.

Вартість надання бухгалтерських послуг приватним підприємцем залежить від різних чинників:

 • обраної клієнтом системи оподаткування;
 • штатного розпису, кількості найманих працівників;
 • обраного виду підприємницької діяльності;
 • наявності рахунків у валюті;
 • об’єму документації, яка підлягає щомісячному опрацюванню;
 • необхідності здійснення і кількості операцій, що проводять наші працівники;
 • наявності касового апарату.

Звертаємо вашу увагу, що співпраця здійснюється за договором. Отже, наші послуги бухгалтера для ФОП можна занести у витратну статтю для зменшення оподатковуваної бази для ФОП.

Ведення бухгалтерського обліку ФОП крок за кроком

Якщо вас цікавить, як саме відбувається співпраця, то ми підготували короткий перелік дій:

 1. Детальна консультація, яка можлива за телефоном або ж у нашому офісі у Львові.
 2. Підготовка договору, ознайомлення з документами, підписання угоди.
 3. Якщо ви ще не зареєстровані, як ФОП, то подання та отримання документів у Мінюст.
 4. Відкриття рахунку у банку.
 5. Бухгалтерський супровід ФОП у рамках договору.

Протягом усього періоду співпраці наші спеціалісти завжди на зв’язку, з радістю дадуть відповідь на всі питання, підготують необхідні документи, проконсультують на теми, які вас цікавлять.

buhalterskoe uprawlenie fop1Чому варто замовити послуги бухгалтера для ФОП від «ABC Center»

 1. Економія  ваших грошей та часу. Не потрібно проходити курси бухгалтерів, щоб самостійно вести власну бухгалтерію, адже кожен має займатися своєю справою. Краще замовити послуги бухгалтера для ФОП у фахівців, які мають великий досвід та регулярно відслідковують зміни в українському законодавстві, щоб надавати клієнтам лише актуальну інформацію. Часом ваша помилка у звітності може коштувати дуже дорого. Ми ж, маючи великий досвід, зменшуємо вірогідність помилок до 0.
 2. Клієнтоорієнтований підхід. Розуміємо, що кожен клієнт має особисті вимоги та побажання. Комусь важливо бути завжди на зв’язку з бухгалтером, а комусь достатньо однієї телефонної розмови на квартал. Саме тому надаємо бухгалтерський супровід ФОП у тому форматі, який зручний для наших клієнтів.
 3. Прозоре ціноутворення. Занадто низька ціна послуг – свідчення недостатньої кваліфікації фахівця. Занадто висока ціна – часто причина наявності впізнаваного бренду компанії з надання бухгалтерських послуг. Ми займаємо золоту середину, всі ціни прописані у прайсі, договір є прозорим та зрозумілим.

Висока кваліфікація фахівців. Усі фахівці є сертифікованими, отримали відповідну освіту у сфері фінансів. Також ми постійно слідкуємо за змінами у законодавстві та реагуємо на них. Тому ви можете бути впевнені у тому, що надання бухгалтерських послуг приватним підприємцем здійснюється у рамках Законів України.

Для отримання детальної інформації, звертайтесь за номером телефону +380 63 638 2212 (Viber, Telegram, ми з радістю Вам допоможемо.

Бухгалтерські послуги

Бажаєте замовити бухгалтерські послуги?

 Email: abc.buhposluhy@gmail.com

Tel: +380 63 638 2212 - Оксана (Viber, Telegram)

Відправте нам запит

Чому нас обирають?

Ми креативні

Нам характерні: чітка послідовність викладу, лаконічність, регламентований набір мовних засобів. Використовуються стандартні моделі побудови фраз, професійна лексика, активне вживання спеціальної термінології, штампів, кліше і стійких поєднань, характерних для певної країни, використання абревіатур, скорочень, складних слів.

Наші переваги

Три причини замовити послуги в мовній агенції ABC Center Львів прямо зараз

On-line замовлення! Ви можете відправити документ в електронному вигляді нам на пошту, провести оплату онлайн, не встаючи з місця, і отримати готовий документ кур'єром чи поштою!

З нами зручно!

Ми гарантуємо Вам найвищу якість перекладів, оскільки з нами співпрацюють найкращі дипломовані перекладачі та редактори, які постійно проходять додаткове підвищення кваліфікації у нашій мовній агенції.

Гарантія на переклад!

Якщо в перекладі буде помилка, ми її виправимо і повернемо вам гроші!