Ведення обліку для юридичних осіб Львів

Особливості ведення бухгалтерського обліку ТОВ

Кожен підприємець, велика компанія зобов’язані вести бухгалтерський облік у певній формі. Цей обов’язок визначений Законом України, який говорить, що всі організації, що мають статус юридичної особи повинні вести бухгалтерський облік. Тому ми пропонуємо ведення бухгалтерського обліку ТОВ, щоб зекономити ваш час та гроші. Фахівці компанії «ABC Center» з високим рівнем кваліфікації завжди на зв’язку з клієнтом та на сторожі вашої фінансової безпеки.

Ведення бухгалтерського обліку ТОВ від «ABC Center» – це спосіб заощадити гроші

buhalterskoe uprawlenie towУтримання власного окремого відділу бухгалтерського та податкового обліку – це величезні витрати. Комплексні послуги бухгалтерії, безумовно, виявляться дешевшими, особливо якщо податкові консультації та послуги відбуватимуться онлайн. Тоді пропозиція у сфері податкових послуг є найбільш вигідною. Тому, якщо ви не хочете витрачати великі суми на утримання власної бухгалтерії або вести її самостійно, що пов’язано з ризиком зробити дуже дорогі помилки, скористайтеся нашими послугами з ведення бухгалтерського обліку на підприємстві.

Наші професійні бухгалтерські послуги спрямовані на компанії, які не мають постійної бухгалтерії і вважають за краще передавати цей вид робіт на аутсорсинг, щоб зменшити витрати на ведення бізнесу, а також переконатися у тому, що бухгалтерські питання бізнесу контролюються фахівцями, які спеціалізуються на цьому виді бізнесу. Бухгалтерія товариства з обмеженою відповідальністю, яку ми пропонуємо — це комплексне рішення, яке позбавляє підприємця від тягаря складного паперового опрацювання та скрупульозного обліку господарських операцій, які щодня відбуваються на підприємстві.

Співпраця з нами – це також й економія часу

Якщо ви виберете бухгалтерські послуги онлайн, то отримаєте миттєвий і необмежений доступ до всіх рахунків-фактур та інших податкових документів вашої компанії. Забудьте про відвідування бухгалтера або відправку рахунків поштою. Тепер усі документи можна завантажувати в систему електронного документообігу.

За останні кілька років Україна значно «просунулась» у цьому питанні. Ми ж йдемо в ногу зі змінами й миттєво впроваджуємо всі інновації у свою роботу.

Що саме ми вам пропонуємо

Залежно від характеру вашого бізнесу ми пропонуємо традиційні, стаціонарні бухгалтерські послуги, а також онлайн-бухгалтерію. Враховуючи ваші потреби, ми підготуємо персоналізовану  пропозицію, яка відповідатиме всім вимогам.

Спектр послуг

 • Ведення бухгалтерської документації.
 • Ведення книги доходів і видатків.
 • Ведення 1С для обліку розрахунків за заробітною платою.
 • Облік основних засобів та обладнання.
 • Подання щомісячної або щоквартальної звітності.
 • Підготовка і здача декларації для податкової (без/з найманими працівниками).
 • Супровід перевірок.
 • Надання зразків оформлення первинної документації.
 • Представлення інтересів у контролюючих органах.
 • Надання консультацій.
 • Контроль сплати податків та надання платіжок про сплату.

Перелік не є вичерпним і обговорюється з кожним клієнтом індивідуально та прописується у договорі.

buhalterskoe uprawlenie tow2Чому варто замовити ведення бухгалтерського обліку ТОВ у аутсорсингової компанії:

 1. Економія коштів. На 15-20% вартість наших послуг нижче заробітної плати штатного бухгалтера. Окрім того, ми не підемо у відпустку або лікарняний.
 2. Економія дорогоцінного часу. Ви можете викреслити ведення бухгалтерського обліку на ТОВ із списку ваших завдань – тепер їх вирішує наша компанія «ABC Center».
 3. Високий рівень кваліфікації. Маючи багаторічний досвід роботи у сфері, постійно відслідковуючи зміни у законодавстві, не допускаємо помилок у своїй роботі.
 4. Індивідуальний підхід до кожного клієнта. Призначаємо конкретного персоналізованого фахівця, який веде ваше підприємство. Таким чином ви отримуватимете повну і вичерпну інформацію про такі напрямки, як бухгалтерський облік та податкова звітність юридичної особи, тоді, коли вам це потрібно. Ми завжди на зв’язку.
 5. Комплексний підхід. Для ведення бухгалтерського обліку ТОВ у комплексі залучаються бухгалтери, сертифіковані аудитори, юристи, IT-фахівці.

Як відбувається співпраця

Крок 1. Зв’яжіться з нашими менеджерами будь-яким зручним способом.

Крок 2. Виберіть формат зустрічі. У нас є офіси у Львові, можливі інші варіанти на вимогу клієнта.

Крок 3. Обговорення всіх необхідних нюансів, ознайомлення з прайсом на ведення бухгалтерського обліку на підприємстві, підготовка документів.

Крок 4. Підписання договору.

Крок 5. Успішна та взаємовигідна співпраця.

Для отримання детальної інформації, звертайтесь за номером телефону +380 63 638 2212 (Viber, Telegram, ми з радістю Вам допоможемо.

Бухгалтерські послуги

Бажаєте замовити бухгалтерські послуги?

 Email: abc.buhposluhy@gmail.com

Tel: +380 63 638 2212 - Оксана (Viber, Telegram)

Відправте нам запит

Чому нас обирають?

Ми креативні

Нам характерні: чітка послідовність викладу, лаконічність, регламентований набір мовних засобів. Використовуються стандартні моделі побудови фраз, професійна лексика, активне вживання спеціальної термінології, штампів, кліше і стійких поєднань, характерних для певної країни, використання абревіатур, скорочень, складних слів.

Наші переваги

Три причини замовити послуги в мовній агенції ABC Center Львів прямо зараз

On-line замовлення! Ви можете відправити документ в електронному вигляді нам на пошту, провести оплату онлайн, не встаючи з місця, і отримати готовий документ кур'єром чи поштою!

З нами зручно!

Ми гарантуємо Вам найвищу якість перекладів, оскільки з нами співпрацюють найкращі дипломовані перекладачі та редактори, які постійно проходять додаткове підвищення кваліфікації у нашій мовній агенції.

Гарантія на переклад!

Якщо в перекладі буде помилка, ми її виправимо і повернемо вам гроші!