Бухгалтерські послуги для іноземних громадян

Переїзд в нову, невідому країну – це великий виклик. Крім численних формальностей, пов’язаних із переїздом, про які варто пам’ятати перед від’їздом з Батьківщини, вам також необхідно подбати про документи для легального перебування в країні, куди ви їдете. А якщо додатково вирішили працювати в еміграції, також знадобляться знання у юридичній, бухгалтерській, кадровій та податковій сфері. Саме тому ми надаємо бухгалтерські послуги для іноземців, які приїхали у нашу країну і хочуть займатися підприємницькою діяльністю.

Бухгалтерська допомога іноземцямBuhgalter2

Наша компанія «ABC Center»  пропонує професійну бухгалтерську підтримку та комплексні консультації у сфері фінансових питань людям з-за кордону. З нашою допомогою ви дізнаєтеся, наприклад, яка форма оподаткування буде найкращою для вашого бізнесу. Чи може іноземець бути ФОП. Завдяки детальним консультаціям ви будете почувати себе набагато впевненіше в роботі з діловими партнерами, наймаючи у штат працівників, ведучи розрахунки тощо.

Послуги бухгалтера для іноземців дають змогу компаніям працювати ефективно, а керівникам зосередитися на веденні бізнесу, покращенні продуктів і послуг, а також якісному обслуговуванні клієнтів, що, у свою чергу, призводить до комерційного успіху! У комплекс підтримки, яку ми пропонуємо, входить правильна підготовка необхідних документів, щорічні розрахунки та інші необхідні послуги, що забезпечують злагоджену роботу компанії. Наша офіційна допомога іноземцям полягає в тому, щоб ви подбали про те, що найважливіше, тобто про ведення бізнесу.

Ми надаємо комплексні послуги, надаючи своєчасну офіційну допомогу за заздалегідь встановленими правилами. У цьому нам допомагають багаторічний досвід, знання в галузі бухгалтерського, фінансового та податкового обліку, а також сотні якісно реалізованих проектів. Клієнти цінують нашу відданість та індивідуальний підхід до кожного завдання. Для наших фахівців не існує справ, які ми б не змогли реалізувати з користю для клієнта

Бухгалтерські послуги для іноземців: весь спектр необхідних дій

Сьогодні реєстрація бізнесу іноземцем є повністю легалізованою. З 2018 року іноземці можуть зареєструвати ФОП навіть без посвідки на проживання. Для цього достатньо надати договір найму чи інший документ, що підтверджує місце проживання/місцезнаходження фізичної особи-підприємця.

Бухгалтерська підтримка для іноземців у поєднанні з порадами наших досвідчених юрисконсультів та бухгалтерів – це рішення, пристосоване до потреб людей, які приїжджають до нашої країни. В рамках діючого договору ми допоможемо Вам:Buhgalter

  • зареєструвати бізнес;
  • вибрати найкращу форму оподаткування бізнесу;
  • налаштувати бухгалтерський облік на вибране оподаткування;
  • подати місячні, квартальні та річні звіти;
  • підготувати документи до планових перевірок.

Крім того, ми можемо надати допомогу у контактах з контрагентами (надаємо послуги професійних перекладачів), тож вам не доведеться турбуватися про мовний бар’єр, який може спричинити непорозуміння та невиконання важливих формальностей. Делегувавши послуги бухгалтера для іноземців нашій компанії, ви можете цілковито зосередитися на розвитку вашої компанії та вдосконаленні послуг, а ми подбаємо про юридичну та податково-правову базу відповідно до законодавства.

Ведення власного бізнесу в чужій країні може виявитися складним, але з нашою підтримкою ви швидко адаптуєтесь до українського законодавства. В рамках наданих послуг, ми займаємось підготовкою необхідних документів, щорічними розрахунками та веденням бухгалтерського обліку на основі обраних принципів. Це важливо для гармонійного розвитку компанії. Послуги бухгалтера для іноземців – це рішення, яке дозволить уникнути серйозних фінансових санкцій за невиконання зобов’язань перед державою. Ми також пропонуємо свою допомогу під час регулярних офіційних перевірок, тож вам не доведеться турбуватися про них.

Чому нам варто довіряти?

Бухгалтерські послуги для іноземців – завдання, до якого ми підходимо з повним професіоналізмом. Ми добре усвідомлюємо, як важко опинитися в нових реаліях та вирішити відкрити власну справу. Тому докладемо всіх зусиль, щоб наша підтримка полегшила початок вашої діяльності.

До всіх покладених на нас обов’язків підходимо комплексно, надаючи своєчасну бухгалтерську консультацію на основі спільно узгоджених правил. Професійний бухгалтерський облік для іноземців – це завдання, з яким впораються досвідчені фінансисти компанії «ABC Center», які регулярно актуалізують свої знання у цій сфері. Ми віримо, що завдяки нашій бухгалтерській підтримці кожен ФОП іноземець досягне своїх бізнес-цілей на українській і навіть міжнародній арені.

Для отримання детальної інформації, звертайтесь за номером телефону +380 63 638 2212 (Viber, Telegram, ми з радістю Вам допоможемо.

Бухгалтерські послуги

Бажаєте замовити бухгалтерські послуги?

 Email: abc.buhposluhy@gmail.com

Tel: +380 63 638 2212 - Оксана (Viber, Telegram)

Відправте нам запит

Чому нас обирають?

Ми креативні

Нам характерні: чітка послідовність викладу, лаконічність, регламентований набір мовних засобів. Використовуються стандартні моделі побудови фраз, професійна лексика, активне вживання спеціальної термінології, штампів, кліше і стійких поєднань, характерних для певної країни, використання абревіатур, скорочень, складних слів.

Наші переваги

Три причини замовити послуги в мовній агенції ABC Center Львів прямо зараз

On-line замовлення! Ви можете відправити документ в електронному вигляді нам на пошту, провести оплату онлайн, не встаючи з місця, і отримати готовий документ кур'єром чи поштою!

З нами зручно!

Ми гарантуємо Вам найвищу якість перекладів, оскільки з нами співпрацюють найкращі дипломовані перекладачі та редактори, які постійно проходять додаткове підвищення кваліфікації у нашій мовній агенції.

Гарантія на переклад!

Якщо в перекладі буде помилка, ми її виправимо і повернемо вам гроші!