Що таке Dichiarazione di valore (Діклараціоне ді Валоре) Для Італії та коли потрібен цей вид легалізації документів

Коли іноземець планує вступ до вищого навчального закладу в Італії абл влаштуватися на посаду “регульованої” професії, йому знадобиться особливий спосіб легалізації документів — dichiarazione di valore. Таким способом легалізуються документи про освіту чи професійну кваліфікацію, які видавалися в Україні чи іншій державі. 

Що таке Діклараціоне ді Валоре для Італії

dichiarazione di valoreDichiarazione di valore або Декларація цінності — це документ, який засвідчує цінність робочої чи освітньої кваліфікації, яку присвоїли в іншій країні відносно системи в Італії. Цей документ складається італійською та видається дипломатичними представництвами. Простими словами, цей документ — це визнання освіти і кваліфікації італійською владою. 

Законодавство Італії ділить всі професії на дві категорії: “нерегульовані” і “регульовані”. 

До першої категорії відносяться всі професії, для яких не потрібна спеціальна освіта. Мова йде про офіціантів, художників, рієлторів, перукарів, акторів, кухарів і тому подібне. 

Під регульованими маються на увазі професії, для яких потрібна кваліфікація, тобто адвокат, лікар, педагог, журналіст і так далі. Тобто, якщо ви хочете працевлаштуватися на одну із вище перерахованих професій, вам знадобиться спеціальна декларація для Італії. 

Особливості отримання Діклараціоне ді Валоре для Італії для роботи та навчання

dichiarazione di valore для навчання / працевлаштуванняЗагалом dichiarazione di valore ділиться на два типи — для навчання і працевлаштування. 

При вступі в вищий навчальний заклад, процедура оформлення декларації цінності буде виглядати так:

  • ставиться апостиль на оригіналі документів про освіту в МІносвіти;
  • проводиться переклад на італійську з постановкою апостиля, переклад може здійснювати як акредитований перекладач, так і дипломований спеціаліст. Проте краще звертатися до присяжного перекладача, тобто такого. що працює при посольстві, адже такі спеціалісти знають всі нюанси перекладу Декларації для Італії;
  • перекладені документи із заповненою спеціальною формою передаються в консульський відділ при посольстві для оформлення dichiarazione di valore. 

Процедура для працевлаштування на посаду, пов'язану з “нерегульованою” професією виглядає наступним чином:

  • проставляється апостиль на оригінальних документах про освіту;
  • документи перекладаються на італійську мову з завіренням;
  • завіряється копія трудової книжки у нотаріуса;
  • документи, разом із заповненою заявою передаються в консульський відділ при італійському посольстві для оформлення декларації. 

Зазначимо, що декларація цінності для навчання оформлюється в Посольстві окремо на кожну пару документів про освіту, тобто атестат з додатком, свідоцтво з додатком і диплом з додатком. 

А от для роботи декларація цінності оформляється одразу на весь пакет документів, куди увійдуть копії документів про освіту та трудова книжка. 

Як отримати Діклараціоне ді Валоре для Італії у Львові

Якщо вам потрібно легалізувати документи для роботи чи навчання в Італії, звертайтеся до агенції ABC Center. Наші спеціалісти допоможуть організувати процес, вам потрібно лише надати документи. При цьому зовсім не обов'язково особисто відвідувати наш офіс, надсилайте документи кур'єром, а ми про все подбаємо.

Серед переваг співпраці з нами варто зазначити доступні ціни, стислі терміни виконання робіт, можливість вирішити питання з документами дистанційно і отримати вичерпну консультацію.

Бюро перекладів та школа іноземних мов ABC Center Львів зазвичай працює з такими мовами:

Англійська

Англійська

Німецька

Німецька

Польська

Польська

Французька

Французька

Іспанська

Іспанська

Італійська

Італійська

*Ви також можете замовити переклад чи навчання будь-якій іншій іноземній мові

Бажаєте замовити переклад?

Якщо ви хочете скористатися послугами письмового перекладу, відправте повідомлення, замовте зворотний дзвінок або наберіть телефонний номер бюро перекладів ABC Center Львів.

Ми приймаємо замовлення від клієнтів з різних регіонів України.

Напишіть нам запит

Чому нас обирають?

Ми креативні

Нам характерні: чітка послідовність викладу, лаконічність, регламентований набір мовних засобів. Використовуються стандартні моделі побудови фраз, професійна лексика, активне вживання спеціальної термінології, штампів, кліше і стійких поєднань, характерних для певної країни, використання абревіатур, скорочень, складних слів.

Наші переваги

Три причини замовити послуги в мовній агенції ABC Center Львів прямо зараз

On-line замовлення! Ви можете відправити документ в електронному вигляді нам на пошту, провести оплату онлайн, не встаючи з місця, і отримати готовий документ кур'єром чи поштою!

З нами зручно!

Ми гарантуємо Вам найвищу якість перекладів, оскільки з нами співпрацюють найкращі дипломовані перекладачі та редактори, які постійно проходять додаткове підвищення кваліфікації у нашій мовній агенції.

Гарантія на переклад!

Якщо в перекладі буде помилка, ми її виправимо і повернемо вам гроші!