Переклад з/на російську мову Львів

Переклад з/на російську

Якісні переклади, великий список додаткових послуг та доступні ціни  – це те, що чекає вас в мовної агенції «ABC Center» у місті Львів. Переклад з української на російську мову доволі популярна послуга, і хоча мови схожі і українці не сприймають російську як іноземну мову, розмовна та офіційна мови мають певні відмінності. Широка популярність перекладу з/на російську, перш за все, пов’язана із прийняттям Закону України “Про забезпечення функціонування української мови як державної”, який передбачає, що усі документи, що подаються у державні установи повинні бути оформлені та перекладені українською мовою.

Нотаріальний переклад документів з російської на українську

pereklad na ruskiyПереклад документів здійснюють висококваліфіковані спеціалісти  з дипломом лінгвіста. Окрім відмінного володіння російською перекладачі розуміються в вузькоспеціалізованих темах, а це означає що вони з легкістю впораються з перекладами в таких напрямках:

  • юридичний -  це довіреності, нотаріальні акти, дозволи на виїзд дитини за кордон, рішення суду, договори (угоди), статути, офіційні документи, трудові книжки;
  • технічні - це різноманітні креслення, інструкції з використання, посібники користувача, схеми;
  • медичні - історії хвороби, протоколи лікування, аналізи та інше;
  • економічно-фінансові - звіти, аналізи діяльності підприємства, податкова звітність фізичних та юридичних осіб.

Спеціалісти впораються із завданням будь-якого рівня складності у короткі терміни та за доступною ціною.

Замовляючи переклад, важливо вказати формат перекладу, тобто чи має бути він у паперовому чи електронному варіанті, чи потрібне засвідчення печаткою бюро чи нотаріальне посвідчення документів. Важливе значення мають різноманітні дрібниці, наприклад, написання власних імен, локалізація дат та адрес, тощо. Також доступний нотаріальний переклад документів з російської на українську. У такому форматі ви зможете подавати документи для оформлення віз, реєстрації шлюбу, оформлення посвідки на проживання та здійснення інших аналогічних процедур. Наші менеджери можуть надати вам додаткову консультацію щодо того, який вид засвідчення та форма перекладу вимагаються у найпоширеніші державні органи України. 

Чому вигідно звертатися в мовне бюро «ABC Center»

Агенція «ABC Center» пропонує широкий вибір послуг, це не лише переклад документів, а і усний переклад та послуга з супроводу перекладачем, наприклад, при діловій зустрічі з бізнес-партнерами. Всі переклади будуть вичитані коректорами та редакторами, щоб виключити ймовірність помилок, жаргонізмів, архаїзмів чи неологізмів, які можуть неправильно трактуватися.

Звертаючись в мовне бюро «ABC Center», ви отримаєте чимало переваг:

  • оперативність - термін виконання  залежить від обсягу, проте спеціалісти завжди готові піти назустріч та в найкоротші строки перекласти ваші документи;
  • приватність -  всі надані матеріали будуть використані лише для перекладу з української на російську чи навпаки. Після виконання замовлення, усі матеріали  повертаються замовникові;
  • якість - всі документи будуть перекладені ясно і точно. Подвійна вичитка коректором та редактором з багаторічним стажем  – ось гарантія.

Замовити послугу можна онлайн. Зовсім не обов’язково відвідувати офіс у місті Львів. Послуги перекладу доступні по всіх регіонах України.

Бажаєте замовити переклад?

Якщо ви хочете скористатися послугами письмового перекладу, відправте повідомлення, замовте зворотний дзвінок або наберіть телефонний номер бюро перекладів ABC Center Львів.

Ми приймаємо замовлення від клієнтів з різних регіонів України.

Напишіть нам запит

Чому нас обирають?

Ми креативні

Нам характерні: чітка послідовність викладу, лаконічність, регламентований набір мовних засобів. Використовуються стандартні моделі побудови фраз, професійна лексика, активне вживання спеціальної термінології, штампів, кліше і стійких поєднань, характерних для певної країни, використання абревіатур, скорочень, складних слів.

Наші переваги

Три причини замовити послуги в мовній агенції ABC Center Львів прямо зараз

On-line замовлення! Ви можете відправити документ в електронному вигляді нам на пошту, провести оплату онлайн, не встаючи з місця, і отримати готовий документ кур'єром чи поштою!

З нами зручно!

Ми гарантуємо Вам найвищу якість перекладів, оскільки з нами співпрацюють найкращі дипломовані перекладачі та редактори, які постійно проходять додаткове підвищення кваліфікації у нашій мовній агенції.

Гарантія на переклад!

Якщо в перекладі буде помилка, ми її виправимо і повернемо вам гроші!