Виготовлення медичної довідки форми 082 Львів

 Зазвичай для виїзду особи за кордон крім візи та інших дозвільних документів також потрібна медична довідка 082 з ліцензуванням чи апостилюванням та перекладена на мову країни, в яку їде особа або англійською. 

Довідка форми 082 або 086 (для студентів) підтверджує, що людина не несе загрози оточенню. Терміни дії довідки до 6 місяців. Пройти медогляд можна в будь-якій державній чи приватній поліклініці. Проте самого медогляду недостатньо, довідку потрібно легалізувати. 

Коли потрібна легалізація та оформлення медичної довідки для виїзду за кордон

Медична довідка для виїзду за кордон потрібна в ряді випадків:medspravka dlya vyezda za granicu

 • отримання візи;
 • для виїзду за кордон на ПМП;
 • для працевлаштування за кордоном;
 • оформлення страховки.
 • для отримання освіти за межами України.

Тобто медична довідка потрібна майже у всіх випадках, коли ви плануєте поїздку за кордон. Проте документ повинен відповідати ряду вимог, щоб він вважався дійсним за межами України. Щоб уникнути відмови у виїзді з країни або отриманні страховки, варто заздалегідь подбати про всі аспекти, щоб уникнути труднощів. Краще довірити легалізацію медичної довідки спеціалістам, а власний час витратити на планування поїздки чи підготовку. 

Довідка потрібна для подання  посольство та для оформлення страховки. Без процедури легалізації і перекладу довідка буде визнана недійсною. До того ж є певні вимоги стосовно перекладу в залежності від країни. Іноді крім апостиля потрібна ще консульська легалізація. 

Щоб уникнути труднощів варто заздалегідь подбати про медичну довідку. Питання перекладу та легалізації ви можете довірити працівникам агенції ABC Center у місті Львів. Ми допоможемо оформити медичну довідку в стислі терміни, навіть якщо ви фізично не у Львові, адже документи можна відправити кур'єром. 

Що потрібно для оформлення медичної довідки

Для того, щоб оформити належним чином медичну довідку потрібно надати наступні документи:

 • паспорт;
 • аналіз крові;
 • аналіз сечі.

Варто зазначити, що довідка має бути із печаткою, яка ідентифікує медичний заклад. Лише після цього можливе проставлення апостилю на медичну довідку. 

Зазначимо, що особиста присутність не обов'язкова. Ви можете надіслати документи кур'єром. Якщо є питання, дзвоніть за номерами, що вказані на сайті і ми дамо відповіді на ваші питання. 

Чому варто звертатися в ABC Center 

Звертаючись до спеціалістів для оформлення медичної довідки для виїзду за кордон ви можете отримати наступні послуги:

 • консультація і пояснення стосовного того, як ставиться апостиль на медичну довідку 082;
 • перевірка медичних довідок на відповідність та наявність печаток;
 • проставлення апостилю;
 • переклад на англійську чи будь-які інші мови;
 • при потребі завірення довідки в консульстві.

Таким чином ви мінімізуєте ймовірність відмови через помилку в документі чи відсутність печатки. Наші спеціалісти все перевірять та допоможуть на всіх етапах легалізації медичних документів. При замовленні послуги у нас, ви заощадите свій час. Вам не знадобиться заглиблюватись в тонкощі оформлення документів та очікувати в чергах різних інстанцій. 

Терміни легалізації медичних документів, а також вартість послуг можна дізнатися під час особистої консультації та після ознайомлення нашого працівника з об'ємом роботи. Нижче ви знайдете вартість послуги.

Потрібна легалізація медичного документа для виїзду за кордон на роботу найближчим часом? Завітайте в офіс ABC Center у Львові або заповніть форму на сайті і ми зв'яжемося з вами найближчим часом. 

Документ

Ціни

Медична довідка 082 без апостилю

2000 грн

Медична довідка 082 з апостилем

3000 грн 

Бюро перекладів та школа іноземних мов ABC Center Львів зазвичай працює з такими мовами:

Англійська

Англійська

Німецька

Німецька

Польська

Польська

Французька

Французька

Іспанська

Іспанська

Італійська

Італійська

*Ви також можете замовити переклад чи навчання будь-якій іншій іноземній мові

Бажаєте замовити переклад?

Якщо ви хочете скористатися послугами письмового перекладу, відправте повідомлення, замовте зворотний дзвінок або наберіть телефонний номер бюро перекладів ABC Center Львів.

Ми приймаємо замовлення від клієнтів з різних регіонів України.

Напишіть нам запит

Чому нас обирають?

Ми креативні

Нам характерні: чітка послідовність викладу, лаконічність, регламентований набір мовних засобів. Використовуються стандартні моделі побудови фраз, професійна лексика, активне вживання спеціальної термінології, штампів, кліше і стійких поєднань, характерних для певної країни, використання абревіатур, скорочень, складних слів.

Наші переваги

Три причини замовити послуги в мовній агенції ABC Center Львів прямо зараз

On-line замовлення! Ви можете відправити документ в електронному вигляді нам на пошту, провести оплату онлайн, не встаючи з місця, і отримати готовий документ кур'єром чи поштою!

З нами зручно!

Ми гарантуємо Вам найвищу якість перекладів, оскільки з нами співпрацюють найкращі дипломовані перекладачі та редактори, які постійно проходять додаткове підвищення кваліфікації у нашій мовній агенції.

Гарантія на переклад!

Якщо в перекладі буде помилка, ми її виправимо і повернемо вам гроші!