Виготовлення довідки про несудимість з іноземних країн Львів

Довідка про несудимість — це документ, який видає Міністерство внутрішніх справ України чи іншої країни. В ньому міститься інформація про відсутність/наявність судимостей чи кримінальних проваджень. В різних країнах таку довідку називають по-різному, проте якщо в списку документів ви бачите щось схоже на Police Certificate, Clean Record Certificate, Convictions Record, то дуже ймовірно, що від вас вимагають довідку про несудимість. Виготовлення довідки про несудимість з іноземних країн доволі проста процедура, але щоб не допустити помилки та швидко вирішити це питання краще відразу звернутися до спеціалістів. 

Коли потрібна довідка про несудимість з апостилем

виготовлення довідки про несудимість з іноземних країнДовідка про несудимість вимагається в цілому ряді випадків: від туристичного візиту до працевлаштування чи отримання посвідки на проживання за кордоном. Найчастіше такий документ потрібен в наступних випадках: 

  • для виїзду за кордон для роботи чи в якості туриста;
  • подання документів на отримання візи;
  • оформлення громадянства або дозволу на проживання в іноземній державі;
  • працевлаштування чи навчання за кордоном та багато інших. 

Проте самого документу недостатньо. Не менш важливо легалізувати довідку для іноземної країни. Апостиль потрібен для того, щоб довідка набула чинності за межами України. Справа в тому, що далеко не у всіх країнах та державних органах за кордоном знають як має виглядати той чи інший документ. Наявність штампу апостилю підтверджує достовірність інформації та те, що документ офіційний. 

Якщо на довідці вже є апостиль, то перекласти її можна в максимально стислі терміни. Слід зважати на різноманітні нюанси. Деякі країни вимагають, щоб переклад здійснювали лише акредитовані перекладачі. Тому варто заздалегідь уточнити, який тип перекладу потрібен. 

Що знадобиться для отримання довідки про несудимість, апостилювання та переклад документа

апостиль на довідку про несудимістьОформити довідку про несудимість з апостилем та перекладом доволі просто. Але щоб пришвидшити процес оформлення можна звернутися до агенції ABC Center. Спеціалісти, які постійно мають справи з подібними справами, швидко допоможуть отримати довідку. Також працівники перекладуть документ на потрібну мову та допоможуть з легалізацією. Достатньо надати копію паспорта та вказати для якої країни потрібне апостилювання. Також можна надати вже готову довідку про несудимість або наші спеціалісти допоможуть в отриманні довідки. 

Чому варто звернутися в ABC Center для отримання довідки про несудимість та апостилювання

Серед переваг співпраці з нашою агенцією варто зазначити:

  • наші спеціалісти подбають, щоб ви отримали довідку та апостиль в максимально стислі терміни;
  • беремо на себе всі турботи, від отримання довідки до її легалізації;
  • підкажемо юридичні тонкощі;
  • забезпечимо послуги перекладу із залученням нотаріуса для завірення;
  • якщо довідка потрібна терміново, ми оформимо документ у МВС за вас.

Зазначимо, що ви можете звернутися в офіс у місті Львів або заповнити спеціальну форму на сайті. Зовсім не обов'язково відвідувати офіс особисто, ви можете надіслати документи кур'єром. Серед переваг співпраці з нами — стислі терміни виконання, доступна вартість, юридична консультація з тих чи інших питань. Якщо у вас залишилися питання, дзвоніть за номерами, які вказані на сайті та отримайте вичерпну консультацію. Стосовно термінів та вартості, нижче наведено таблицю з детальною інформацією. 

Країна

Термін

Ціна

Великобританія

Від 5 днів

Від 300 євро

Польща

Від 5 днів

Від 1900 грн

РФ

Від 5 днів

Від 9300 грн

Німеччина

Від 3 тижнів

Від 300 євро

Іспанія

Від 3 тижнів

Від 300 євро

Португалія

Від 3 тижнів

Від 300 євро

Узбекистан

Від 3 тижнів

Від 350 євро

Грузія

Від 3 тижнів

Від 300 євро

США

Від 1 місяця

Від 300 євро

Литва

Від 3 тижнів

Від 250 євро

Азербайджан

Від 3 тижнів

Від 350 євро

Казахстан

Від 3 тижнів

Від 350 євро

Туреччина

Від 3 тижнів

Від 300 євро

Канада

Від 3 тижнів

Від 350 євро

Інші країни

уточнюйте

уточнюйте 

Бюро перекладів та школа іноземних мов ABC Center Львів зазвичай працює з такими мовами:

Англійська

Англійська

Німецька

Німецька

Польська

Польська

Французька

Французька

Іспанська

Іспанська

Італійська

Італійська

*Ви також можете замовити переклад чи навчання будь-якій іншій іноземній мові

Бажаєте замовити переклад?

Якщо ви хочете скористатися послугами письмового перекладу, відправте повідомлення, замовте зворотний дзвінок або наберіть телефонний номер бюро перекладів ABC Center Львів.

Ми приймаємо замовлення від клієнтів з різних регіонів України.

Напишіть нам запит

Чому нас обирають?

Ми креативні

Нам характерні: чітка послідовність викладу, лаконічність, регламентований набір мовних засобів. Використовуються стандартні моделі побудови фраз, професійна лексика, активне вживання спеціальної термінології, штампів, кліше і стійких поєднань, характерних для певної країни, використання абревіатур, скорочень, складних слів.

Наші переваги

Три причини замовити послуги в мовній агенції ABC Center Львів прямо зараз

On-line замовлення! Ви можете відправити документ в електронному вигляді нам на пошту, провести оплату онлайн, не встаючи з місця, і отримати готовий документ кур'єром чи поштою!

З нами зручно!

Ми гарантуємо Вам найвищу якість перекладів, оскільки з нами співпрацюють найкращі дипломовані перекладачі та редактори, які постійно проходять додаткове підвищення кваліфікації у нашій мовній агенції.

Гарантія на переклад!

Якщо в перекладі буде помилка, ми її виправимо і повернемо вам гроші!