Як переклад може допомогти врятувати Ваш бізнес?

Як переклад може допомогти врятувати Ваш бізнес?

 

Дуже часто власники малого та середнього бізнесу помиляються, думаючи, що їхнє підприємство не потребує послуг бюро перекладів, оскільки єдиний випадок застосування іноземною мови – це надсилання короткого електронного листа англійською мовою, якого може написати будь-хто, застосовуючи засоби автоматичного перекладу, але це не зовсім так. Чи знаєте Ви, що і Вашому підприємству потрібен професійний переклад корпоративних документів? У цій статті ми, бюро перекладів ABC Center Львів, пояснимо Вам чому. Більше того, нижче Ви дізнаєтесь, як професійний переклад корпоративних документів може допомогти врятувати Ваш бізнес.

Переклад корпоративних документів від ABC Center Львів

Зазвичай, на усіх підприємствах є матеріали, перекладені аматорами, які постійно використовуються без усвідомлення необхідності їхньої перевірки спеціалістами бюро перекладів, оскільки вони застосовуються при прямому контакті з клієнтами, і одним з основних таких матеріалів є обличчя нашої компанії – візитна картка.

На жаль, як показує практика, чим коротший текст, тим менше ми готові приділити часу на його уважну перевірку. Найчастіше при оформленні дуже коротких документів, таких як, наприклад, візитна картка, ми знаходимо працівника компанії, який трохи володіє іноземною мовою і доручаємо йому бути перекладачем, але така практика передбачає значні ризики, оскільки у більшості випадків короткі тексти виявляються значно складнішими по своїй структурі, ніж більш обширні документи.

Яскравим прикладом також може бути реклама, оскільки вона часто виражається у дуже лаконічних, але надзвичайно точних фразах, таким чином неналежний переклад корпоративних документів може змінити меседж, який ми намагаємось передати. І якщо ж ми витрачаємо 3-5 тис. грн. на послуги рекламної агенції для того, щоб вона запропонувала крутий слоган для реклами у нашій країні, чому ж ми відмовляємось заплатити значно меншу суму для того, що перетворити його на міжнародний рекламний слоган, який очевидно допоможе нам досягнути світового рівня?

Флаєри, каталоги та інші матеріали є наступним прикладом того, що корпоративні тексти перебувають у постійному контакті з нашими клієнтами, але будучи такими лаконічними, вони теж не отримують від нас уваги, на яку заслуговують. З іншого боку, йдеться також і про інструкції з використання. Такі матеріали відіграють надзвичайно важливу роль, оскільки якщо інформація викладена неналежним чином, досвід використання клієнтом нашої продукції не залишить приємного враження, що може призвести до того, що такий клієнт більше не матиме бажання звертатись до нашої компанії.

Навіть звичайна пропозиція співпраці може мати ключове значення для створення позитивного першого враження, тому варто уважно ставитись до будь-якої інформації, яку ми надсилаємо або представляємо від імені компанії, уважно перевіряти усі повідомлення і, якщо ми не бажаємо витрачати кошти послуги бюро перекладів для перекладу корпоративних документів, слід звернутись до професійного перекладача з метою перевірки написаних нами текстів іноземною мовою.

Іншою помилкою, яку допускають невеличкі сімейні компанії, які протягом багатьох років змагаються на внутрішньому ринку, є їхня переконаність у тому, що послуги бюро перекладів коштують дорого, а замовлення професійного перекладу онлайн є прерогативою великих і могутніх мультинаціональних підприємств. Але, чи знаєте Ви, яке значення може мати професійний переклад для розвитку Вашої компанії?

Співпраця з бюро перекладів сприяє розвитку компанії

Далі представимо Вашій увазі три конкретні причини, які пояснюють чому звичайний переклад, якісно виконаний спеціалістами бюро перекладів, може допомогти врятувати Ваш бізнес або, якщо без крайнощів, три пояснення того, чому співпраця з професійним бюро перекладів може посприяти розвитку Вашого бізнесу та збільшенню доходів.

Перша причина: залучення іноземних клієнтів

Як надзвичайно туристична країна, Україна щороку приймає мільйони туристів, які розмовляють іноземними мовами. Можливо до сьогодні Ви розмовляли лише рідною мовою, але часи змінюються, тому кожна сучасна освічена людина просто вимушена знати хоча б одну іноземну мову. Щодня іноземні клієнти, які заходять до Вашої крамниці, магазину, кав’ярні, компанії або майстерні, хочуть отримати обслуговування своєю рідною мовою, або, хоча б, англійською. Переклад меню ресторану, реклами, прайс-листа, інформаційних буклетів та інших подібних матеріалів, пов’язаних з Вашою професійною діяльністю, звичайно не замінить присутності перекладача, проте гарантовано допоможе залучити таких іноземних клієнтів, які саме в цю хвилину можливо проходять повз Ваш офіс, не звернувши на нього жодної уваги.

Друга причина: розширення комерційної географії

Ми, як бюро перекладів, яке постійно має справу з іноземними клієнтами, як ніхто інший знаємо про те, як важливо відкриватись для міжнародного ринку, оскільки це основна стратегічна мета нашої діяльності, що також характеризує напрямки професійної діяльності багатьох таких самих невеличких компаній, як Ваша. Ми вже не говоримо про те, наскільки привабливими виявляються товари українських виробників для європейських клієнтів, оскільки вони передбачають наявність високої якості за низькими цінами. Чому ж тоді б Вам теж не спробувати приділити цьому аспекту більше уваги? Як саме? Замовивши професійний переклад сайту Вашої компанії, корпоративних документів або онлайн вітрини чи віртуального магазину Вашого підприємства.

Третя причина: Інвестувати з розумом

Ключовий аспект успіху кожної невеликої компанії полягає у максимальній рентабельності кожної інвестованої у бізнес гривні, чи не так? Замовлення у бюро перекладів виконання професійного перекладу не коштує більше, ніж оплатити послуги бухгалтера, компанії з постачання електроенергії чи Інтернет-провайдера, тим не менше, ці гроші Ви гарантовано інвестуєте у покращення Ваших послуг та залучення нових клієнтів, що, в свою чергу, призведе до зростання доходів. Тому інвестуйте у розвиток свого бізнесу, роблячи це з розумом і маючи відповідну мету.

Вигідні умови для корпоративних клієнтів у Львові

Якщо Вам необхідний якісний та професійний переклад корпоративних документів чи інший письмовий переклад, звертайтесь в бюро перекладів ABC Center Львів за номером телефону +380964777243 або пишіть на емейл Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Виконаємо переклад вчасно та за помірну ціну.