Як ефективно вивчати іноземну мову? Визначіть власні потреби

Як ефективно вивчати іноземну мову? Визначіть власні потреби

 

Продовжуючи рубрику щодо ефективного вивчення іноземних мов у цій статті спеціалісти мовної школи ABC Center Львів вирішили розглянути перший з принципів ефективності курсів англійської, польської, німецької, французької, італійської, іспанської у Львові, а саме – визначення власних потреб. Для того, щоб виконати перший принцип, необхідно зосередитись на тому, що Ви вже знаєте і для чого Ви плануєте застосовувати іноземну мову. Дайте відповідь на питання:

Чому Ви вирішили записатись на курси іноземних мов у Львові

Мова використовується у найрізноманітніших цілях, тому як вважають викладачі наших онлайн уроків англійської, польської, німецької, французької, італійської, іспанської мови, щоб зробити процес більш ефективним потрібно зосередитись на певній меті і етапах, які необхідно пройти, щоб її досягнути, тому радимо чітко встановити мотивацію до навчання. Нижче ми представили кілька підходів, які застосовують викладачі для наших учнів скайп (Skype) уроків англійської, польської, німецької, французької, італійської, іспанської мови, залежно від мети навчання.

1) Якщо Ви щойно почали займатись на онлайн уроках англійської, польської, німецької, французької, італійської, іспанської через простий інтерес до відповідної мови,  зосередьтесь в основному на усному мовленні.

2) У випадку, якщо учень проживає в країні, у якій розмовляють цією мовою і записався на курси іноземних мов у Львові, щоб могти спілкуватись з іншими людьми, ми зосереджуємо навчання на усному мовленні, проте, на відміну від попереднього випадку, викладачі нашої мовної школи Львова, просять учня скласти список комунікативних ситуацій та постійно додавати до нього нові обставини спілкування. Таким чином навчання розпочинається із сталих висловів, які найчастіше застосовуються у відповідних випадках.

3) Якщо клієнт вирішив записатись на онлайн уроки англійської, польської, німецької, французької, італійської, іспанської мови, через те, що його кохана/ий або родич є носієм відповідної мови, ми пропонуємо також зосередитись на усному мовленні, але розпочинаємо навчання із спілкування у побутових ситуаціях, розмов, пов’язаних з рутинними завданнями, такими як приготування їжі або обговорення подій, які трапились з Вами протягом дня.

4) Бувають випадки, коли студенти хочуть відвідувати скайп (Skype) уроки англійської, польської, німецької, французької, італійської, іспанської мови, через те, що мріють подорожувати у країни, в яких ними розмовляють, тому ми готуємо програму з базовою лексикою, допомагаємо розвинути навик вільного спілкування за допомогою усного мовлення, слухання радіо та читання статей, які містять саме цю лексику.

5) Часто люди записуються на курси іноземних мов у Львові через необхідність читання літератури, пов’язаної з професійним середовищем діяльності, тоді викладачі нашої мовної школи Львова, готують програму саме на основі спеціалізованих текстів. Це пов’язано з тим, що технічна термінологія становить велику частину загального тексту професійного спрямування (близько 20 – 30%, тобто кожне третє-п’яте слово буде мати технічний характер), тому, як не дивно, для розуміння такої літератури для початку потрібно зосередитись саме на вивченні технічних термінів.

6) Часто студенти мотивують своє рішення про навчання на курсах англійської, польської, німецької, французької, італійської, іспанської у Львові, тим, що відповідна мова потрібна їм для того, щоб завершити навчання за спеціальністю. У такому випадку програма теж має базуватись на літературі, яка вивчається. Для полегшення навчання невідомі слова і вислови ми записуємо на спеціальні лексичні картки і щоденно вивчаємо їх.

7) У деяких випадках до нас звертаються власники компаній, які прагнуть зав’язати нові знайомства і надавати послуги закордоном. Якщо мова йде про такі обставини, викладачі нашої мовної школи Львова готують програму, яка на початку базується на спілкуванні на повсякденні теми і поступово переходить у сферу професійної діяльності клієнта. Це допомагає нашим учням онлайн уроків англійської, польської, німецької, французької, італійської, іспанської мови не лише підтримувати дружню розмову, а й могти обговорити спільну діяльність у професійній сфері.

8) Якщо вивчення іноземної мови – це вимога певного ВУЗу і в кінці студент має намір здати екзамен з володіння іноземною мовою, потрібно більш детально зосередитись на граматичних аспектах, навиках письма та слухання. Викладачі наших скайп (Skype) уроків англійської, польської, німецької, французької, італійської, іспанської мови, готують курс на основі зразків такого екзамену за попередні роки для того, щоб студент міг адаптуватись до типу завдань, які доведеться виконувати на самому екзамені.

На якій лексиці варто зосередитись, вивчаючи іноземну мову

Зі слів дослідників, якщо порахувати слова в тексті, незалежно від його довжини, ми побачимо подібні результати, невелика кількість слів буде дуже часто зустрічатись, а решта слів вживатимуться значно рідше. Наприклад, як стверджують викладачі наших курсів англійської, польської, німецької, французької, італійської, іспанської у Львові, десять найпоширеніших слів зазвичай становлять 25% від усіх слів, що вживаються у будь-якому тексті, а сто найбільш уживаних слів можуть становити близько 50% загального тексту. Ви можете навіть проаналізувати текст нашої статті і визначити, що одними з найбільш уживаних слів будуть такі як: слово, мова, тощо. Вони зустрічаються майже в кожному рядку  цього абзацу. Саме по собі слово the (артикль англійської мови) займає близько 7% будь-якого тексту, написаного англійською мовою. 1 000 найбільш поширених слів займають близько 80% об’єму усіх слів більшості текстів. У деяких мовах ці показники можуть бути значно вищими.

Базуючись на цих даних, спеціалісти нашої мовної школи Львова, навчаючи студентів базовому рівню формують лексику саме з найбільш уживаних слів. Як стверджують викладачі курсів іноземних мов у Львові саме вивчення цих слів дає відчутні для студентів результати навчання, коли вони зустрічають їх слухаючи або читаючи тексти іноземною мовою. Спеціалісти стверджують, що зазвичай, обсяг найбільш поширених слів практично будь-якої мови становить близько 2000 або 3000 тисяч слів. Більшість з них це іменники, дієслова, прикметники і прислівники (тобто, слова, які мають певне змістове навантаження).

Який обсяг слів потрібно вивчити, щоб могти спілкуватись у подорожі

Ми маємо для Вас гарні новини. На думку наших викладачів онлайн уроків англійської, польської, німецької, французької, італійської, іспанської мови, знаючи близько 120 слів та висловів (на вивчення яких Ви витратите загалом близько чотирьох годин свідомого запам’ятовування), Ви зможете задовільнити власні базові потреби. Практично з перших занять на курсах іноземних мов у Львові, Ви зможете вітатись, запитувати про щось або просити, спілкуватись здійснюючи покупки, запитати адресу, читати вказівники, знайти готель, щоб переночувати та розуміти те, що Вам відповідають. Ця базова лексика вивчається на скайп (Skype) уроках англійської, польської, німецької, французької, італійської, іспанської мови для тих, хто прагне подорожувати та використовувати мову з цією метою.

Викладачі наших скайп (Skype) уроків англійської, польської, німецької, французької, італійської, іспанської мови, вважають, що для ефективнішого вивчення найбільш поширених слів, варто вивчати їх без відриву від контексту, це допоможе побачити усі варіанти значення, яке може мати цей вислів чи фраза, у яких випадках вони вживаються, а також вкаже на слова, з якими найчастіше вживається фраза чи слово, яке Ви вивчаєте.

Постійно оційнюйте, що Ви вже змогли вивчити

Якщо Ви займаєтесь на курсах англійської, польської, німецької, французької, італійської, іспанської у Львові протягом одного року, або й більше, перевірте, що Ви вже вивчили. Ви можете знайти спеціальні додатки та сайти, які допоможуть визначити Ваш рівень володіння іноземною мовою. Такі ресурси можуть зосереджуватись більше на знанні лексики або граматики, тому обирайте такі, які більше підходять Вашій меті навчання. Викладачі курсів іноземних мов Львова стверджують, що оцінка Ваших знань допомагає не лише у навчанні, це ефективний засіб підтримки Вашої мотивації.

Яку мовну школу Львова обрати

Ми, як досвідчені викладачі курсів англійської, польської, німецької, французької, італійської, іспанської у Львові наголошуємо на тому, щоб студенти говорили про свої наміри та причини, з яких вони вирішили вивчати іноземну мову, такий підхід допомагає викладачам зосередитись на Ваших потребах і врахувати їх при формуванні програми. Якщо ж Ви, почавши навчання, помічаєте, що воно не відповідає Вашим очікуванням, пам’ятайте, що саме Ви, як клієнт маєте вирішальне право голосу, і можете звернутись до викладача з проханням відкорегувати зміст занять відповідно до Ваших побажань. Мовна школа ABC Center Львів проводить скайп (Skype) уроки англійської, польської, німецької, французької, італійської, іспанської мови, а також групові та індивідуальні заняття з іноземних мов, ми маємо багаторічний досвід у цій сфері і не пропонуємо єдиний підхід до навчання для усіх клієнтів, оскільки кожен має індивідуальні потреби і відмінну мету навчання. Тому, якщо Ви хочете отримати якісний результат навчання за доступною ціною, записуйтесь на перше заняття прямо зараз.