Як ефективно вивчати іноземну мову? Чотири основних принципи

Як ефективно вивчати іноземну мову? Чотири основних принципи

 

Мовна школа ABC Center Львів вирішила розпочати рубрику з рекомендаціями щодо того, що потрібно знати для успішного навчання на курсах іноземних мов у Львові. Хотілося б розпочати розмову з чотирьох принципів, яких повинні дотримуватись студенти, які проходять онлайн уроки англійської, польської, німецької, французької, італійської, іспанської мови. В наступних статтях ми розглянемо кожен з цих принципів більш детально, тому за допомогою цієї статті хочемо створити загальне уявлення про те, що Ви зможете дізнатись читаючи нашу рубрику. Отже,

- Принцип 1: Визначіть власні потреби і вивчайте лише те, що Вам потрібно

- Принцип 2: Підтримуйте баланс навчання у мовній школі Львова

- Принцип 3: Створюйте сприятливі для навчання умови

- Принцип 4: Підтримуйте мотивацію, відвідуючи курси іноземних мов у Львові

Ви запитаєте, і чим же Ви можете допомогти своїми принципами для моїх занять на курсах англійської, польської, німецької, французької, італійської, іспанської у Львові? Якщо Ваші заняття не передбачають вивчення великого об’єму письмових і усних матеріалів, що відповідає Вашому рівню знань, тоді Ви втрачаєте дуже важливу можливість. Дослідження спеціалістів нашої мовної школи Львова показують, що студенти, які вивчають іноземну мову з постійним збільшенням кількості зрозумілих та цікавих матеріалів, без збільшення часу занять, мають майже у двічі кращі результати, ніж ті, що просто слідували програмі з такою ж кількістю годин в аудиторії, але з меншою кількістю письмових та усних матеріалів. Такі знання зберігаються в пам’яті значно довше. Так само, якщо на Скайп (Skype) уроках англійської, польської, німецької, французької, італійської, іспанської мови Ви не присвячуєте час вивченню слів за допомогою двомовного словника, а просто виконуєте різні вправи на запам’ятовування слів, Ваш ритм навчання удвоє повільніший від можливого. Якщо Ваші курси іноземних мов у Львові не включають у себе вправи на покращення вільного мовлення, як, наприклад, читання на час, тоді якщо Ви пройдете курс читання на час, що триватиме близько трьох годин, це значно збільшить Вашу швидкість читання іноземною мовою щонайменше на 50%, а іноді навіть і удвоє.

Існують численні дослідження щодо навчання на онлайн уроках англійської, польської, німецької, французької, італійської, іспанської мови, але їхні висновки не завжди використовуються на практиці. Викладачі нашої мовної школи Львова з впевненістю стверджують, що висновки деяких досліджень можуть мати надзвичайні переваги для збільшення ефективності навчання.

Вивчайте лише те, що потрібно

Якщо записуючись на курси англійської, польської, німецької, французької, італійської, іспанської у Львові у вас є чітка причина, чому Ви маєте намір вивчити мову, Вам буде легше пояснити викладачеві як і що саме Ви хочете вивчити. Більшість людей, які записуються до нас на курси іноземних мов у Львові, прагнуть розмовляти новою мовою, але деякі хочуть також могти читати. Якщо Ви вже розпочали навчання на Скайп (Skype) уроках англійської, польської, німецької, французької, італійської, іспанської мови, випробуйте свої знання, щоб визначити власний рівень.

Для того, щоб Ви могли краще усвідомити скільки всього потрібно вивчити, щоб оволодіти іноземною мовою, ми вирішили подати деякі цифри про обсяг необхідного словникового запасу англійською мовою. Можливо, європейські мови, такі як французька, іспанська, голландська, німецька, потребують подібного обсягу словникового запасу мовця. Припускаємо, що інші мови дійсно потребують подібного обсягу словникового запасу, але відповідні дослідження з цього питання поки не проводились. Для того, щоб розуміти 98% поширених слів в дружній приватній розмові, або сприймати 98% найбільш поширених слів, дивлячись фільм, Вам потрібно вивчити приблизно 6 000 слів. А для того, щоб розуміти 98% поширених слів, читаючи роман або газету, потрібно вивчити від 8 000 до 9.000 слів. Дізнавшись про такі цифри, студенти наших курсів англійської, польської, німецької, французької, італійської, іспанської у Львові, зазвичай лякаються, але ми відповідаємо, що носії мови вивчають слова зі швидкістю близько 1 000 слів на рік, доки не досягнуть словникового запасу, що нараховує 20 000 слів. Проте, навчаючись на онлайн уроках англійської, польської, німецької, французької, італійської, іспанської мови, Ви побачите, що не всі слова однакові, і навіть вивчивши першу 1 000 чи 2 000 найбільш уживаних слів, Ви зможете легко вести діалог або пояснити, що саме Вам потрібно.

Підтримуйте баланс навчання у мовній школі Львова

Підтримувати баланс у навчанні – мабуть найважливіший аспект, але для того, щоб його виконувати потрібно багато зусиль та праці. Ви запитаєте, що ми маємо на увазі? Спеціалісти наших курсів англійської, польської, німецької, французької, італійської, іспанської у Львові стверджують, що для успішного навчання потрібно приділяти однакову кількість часу кожному з наступних аспектів:

  1. Розвитку сприйняття при читанні та слуханні
  2. Усним та письмовим навичкам
  3. Вивченню вимови, лексики та граматики
  4. Покращенню вільного спілкування

Викладачі Скайп (Skype) уроків англійської, польської, німецької, французької, італійської, іспанської мови стверджують, що кожен з цих чотирьох аспектів потребує однакого часу. В наступних статтях цієї рубрики ми розкажемо Вам як цього досягнути.

Мова, яку Ви хочете вивчити має зовсім іншу систему вимови, ніж Ваша рідна мова, тому варто інтенсивно займатись вивченням нової системи вимови для адаптації Вашого артикуляційного апарату. Саме тому викладачі нашої Мовної школи Львова на заняттях з вимови не просто вимовляють звуки, щоб Ви могли їх повторювати, вони пояснюють як саме потрібно створювати звук в залежності від положень органів артикуляції. Якщо Ваш курс іноземних мов у Львові, не передбачає такої практики, Ви можете робити це самостійно вдома. Деякі люди здатні вивчити ці особливості мови без допомоги сторонніх та додаткових занять, але якщо Ви відчуваєте труднощі у вимові, краще попросіть Вашого викладача Скайп (Skype) уроків англійської, польської, німецької, французької, італійської, іспанської мови допомогти Вам покращити вимову.

Якщо ж Ви почали навчання на онлайн уроках англійської, польської, німецької, французької, італійської, іспанської мови, щоб могти читати літературу іноземною мовою, тоді час, який Ви присвячуєте другому аспекту може використовуватись на практику читання. Таким самим чином, якщо Ви хочете вільно розмовляти іноземною мовою (особливо, якщо система письма іноземної мови, що вивчається дуже складна), Ви можете зосередити другий аспект виключно на розвитку усного мовлення. Хочемо ще раз наголосити Вам на тому, що навчаючись на курсах англійської, польської, німецької, французької, італійської, іспанської у Львові важливо повідомляти викладачеві про свої потреби та побажання, це допоможе Вам максимально ефективно використати час на занятті.

Створюйте сприятливі для навчання умови

Навчання на курсах англійської, польської, німецької, французької, італійської, іспанської у Львові вимагає свідомого і постійного вивчення, обидва цих аспекти передбачають повторення, пригадування, постійне застосування вивченого матеріалу, використання аудіовізуальних матеріалів і постійної уваги. Отже, відвідуючи онлайн уроки англійської, польської, німецької, французької, італійської, іспанської мови слід постійно перебувати у середовищі мови, що вивчається, тобто переглядати фільми, читати книги та газети, слухати радіо. Ви запитаєте, чи існує єдиний найкращий метод вивчення іноземної мови? На жаль, відповідь на це запитання – ні. Заняття на курсах іноземних мов у Львові можуть проводитись за різними методами, важливо лише, щоб вони враховували усі принципи навчання. Викладачі нашої мовної школи Львова стверджують, що кожен метод має свої переваги та недоліки і жоден з них не має підтвердженої дослідженнями переваги над іншими методами. Звичайно, добре обрати один метод і дотримуватись його, але це не обов’язково. Важливо, щоб обраний метод давав можливість навчатись із урахуванням чотирьох аспектів: розвитку сприйняття при читанні та слуханні, усних та письмових навичок, вивчення вимови, лексики та граматики,  покращення вільного спілкування. Також має вирішальне значення наявність контексту для використання вивченого матеріалу, що сприймає його запам’ятовуванню та кращому засвоєнню. Варто приділяти увагу корисним для вивчення іноземної мови матеріалам, а також враховувати, що вони мають відповідати Вашому рівню знань.

Підтримуйте мотивацію, відвідуючи курси іноземних мов у Львові

Дуже часто люди, розпочинаючи навчання на Скайп (Skype) уроках англійської, польської, німецької, французької, італійської, іспанської мови, здаються, коли усвідомлюють скільки зусиль доведеться докласти. Молоді люди витрачають багато років на вивчення однієї іноземної мови і це підвищує їхню мотивацію.

При вивченні іноземних мов, люди часто не мають короткотривалої мети, якої можна досягти відразу після вивчення певного матеріалу. Зазвичай, значно легше вивчити мову, коли Ви знаходитесь в середовищі її використання. Якщо Ви відвідуєте курси іноземних мов, Вам потрібно ставити перед собою короткострокові цілі, які допоможуть Вам побачити результат Вашої праці. Це може бути, щось дуже просте, наприклад, вивчити двадцять нових слів або навчитись відповідати на телефонні дзвінки. Наявність короткострокових цілей допоможе підтримувати мотивацію. В наступних статтях ми більш детально обговоримо питання мотивації при відвідуванні мовної школи Львова.

Коли Ви лише починаєте вивчати іноземну мову, застосовуйте принцип “час на завдання”. Він полягає в тому, що якщо Ви хочете чогось навчитись, потрібно робити це часто. Якщо Ви хочете навчитись читати, читайте багато. Якщо ж Ви маєте намір вільно спілкуватись, розмовляйте з людьми іноземною мовою. Чим більше часу Ви приділятимете заняттям, тим ефективнішим буде Ваше навчання.

Де записатись на курси іноземних мов у Львові

Отже, ми виділили основні принципи щодо того, як зробити Ваше навчання максимально ефективним. У наступній статті ми розкажемо Вам про те, як визначити власні потреби і вивчати лише те, що потрібно. Проте, якщо Ви вирішили розпочати навчання іноземній мові, мовна школа ABC Center Львів з радістю допоможе Вам пройти цей непростий шлях із величезним задоволенням. Пишіть та телефонуйте нам для отримання більш детальної інформації.