Як обрати найкращу мовну школу у Львові

Як обрати найкращу мовну школу у Львові

 

Осінь – пора, коли ми зазвичай повертаємось до навчання у школі, університеті, роботи,  а також до багатьох інших занять з саморозвитку. І це чудово! Тому, як показує практика роботи курсів англійської у Львові, на осінній період припадає найбільша активність клієнтів мовних школ Львова. Ось чому ми вважаємо, що осінь, все ж таки, ідеальний період розпочати навчання. Також, викладачі рекомендують восени розпочинати підготовку до екзаменів та міжнародних тестів, які Ви плануєте здавати весною.

Незважаючи на те, що плануючи записатись на курси іноземних мов у Львові, люди зазвичай вже чітко знають, яку мову планують вивчати, у нашій рубриці індивідуальні заняття, пропонуємо ознайомитись з переліком мов, з якими працює наша мовна школа Львова. Отже, якщо Ви плануєте пройти інтенсивний курс англійської, французької, німецької, ця стаття буде для Вас корисною, оскільки в ній ми, бюро перекладів та мовна школа ABC Center Львів, дамо кілька порад для того, щоб Ви з легкістю могли обрати найкращі курси іноземних мов у Львові.

Як вибрати кращу мовну школу у Львові

  • Професійні викладачі

Одним з найважливіших критеріїв, у момент вибору курсів англійської, французької, німецької у Львові, є професіоналізм викладацького складу закладу, який Ви обрали для навчання. Не лише тому, що професійні викладачі мовної школи Львова, які мають належні знання можуть навчити Вас правильно застосовувати граматичні конструкції, але й тому, що завдяки їм Ви можете краще пізнати культуру, звичаї та фразеологізми країни, мову якої Ви вивчаєте.

В ідеалі бажано, щоб хоча б кілька занять на курсах іноземних мов Львова, проводились носієм, оскільки таким чином Ви можете розвинути усне мовлення та покращити вимову. Тим не менше, такі носії, які проводять заняття з вивчення іноземних мов, повинні також володіти і Вашою рідною мовою, щоб могти відповісти на усі запитання своїх студентів. Через це, у багатьох випадках мовні школи Львова надають перевагу українським викладачам, скільки вони часто вміють краще пояснити особливості вживання певних слів та зворотів, бо самі теж стикались з такими проблемами, навчаючись.

Загалом, незалежно від того чи інтенсивний курс англійської мови проводитиме для Вас носій або український викладач, найважливіше перевірити чи дійсно він має належну педагогічну освіту для того, щоб проводити курси іноземних мов у Львові, оскільки педагогічна майстерність – мистецтво, яке не усім видається під силу. Більше того. скажемо, що при виборі курсів англійської, німецької, французької у Львові, -  найважливіший аспект. Ви скажете, а як про це дізнатись? Дуже просто, попросіть працівників мовної школи Львова надати Вам освітні документи її викладачів.

Сертифікат про проходження курсів іноземних мов

  • Сертифікат

Інший аспект, який варто враховувати записуючи на інтенсивний курс англійської, французької, німецької – видача сертифікатів про закінчення навчання. Такий сертифікат про Ваші знання дуже важливий, оскільки після завершення вивчення іноземних мов, він буде підтвердженням рівня Ваших знань. Записуючись на інтенсивний курс англійської, французької, німецької уточнюйте чи буде у сертифікаті зазначено рівень володіння мовою згідно Загальноєвропейських рекомендацій з мовної освіти, тобто:

  • Елементарний користувач: A1- Інтродуктивний та A2 – Середній.
  • Незалежний користувач: B1 – Рубіжний та B2 – Просунутий.
  • Досвідчений користувач: C1 – Автономний та C2 – Компетентний.

І на останок, не рекомендуємо Вам обирати курси англійської мови у Львові, які готові надати Вам сертифікат із зазначенням вищого рівня, ніж Ви отримаєте насправді. Тим не менше, якщо Ви вже пройшли інтенсивний курс іноземної мови і не знаєте, який у Вас рівень, Ви можете легко визначити його на безкоштовних ресурсах в інтернеті

  • Методика

Варто враховувати, що курси іноземних мов у Львові (а також кожен викладач) мають свою власну методику для полегшення вивчення. Не існує кращих або гірших методик, Вам просто варто обрати ту, яка більше Вам подобається, хоча є певний перелік критеріїв, які варто враховувати обираючи курси англійської, французької, німецької у Львові.

В першу чергу, варто обирати мовні школи Львова, які чергують теоретичні заняття з вивчення іноземних мов з виконанням вправ практичного характеру, особливо, щоб на заняттях студентів заохочували розмовляти, дискутувати та висловлювати свою думку іноземною мовою. Також, перед початком інтенсивного курсу з англійської, французької чи німецької радимо попросити надати зразки навчальних матеріалів, на основі яких будуть проводитись заняття, а також уточнити, які допоміжні матеріали використовуються (музика, фільми, художня література, інтернет ресурси, тощо).

Ви знову запитаєте, як про це все дізнатись. Дуже просто, запитайте в мовній школі чи можете Ви відвідати пробне заняття і таким чином перевірити наскільки викладач та його знання відповідають Вашим вимогам.

  • Ставлення до клієнтів

Часто замовляючи курси іноземних мов у Львові, ми не надаємо цьому аспекту надто важливе значення, тим не менше, ми все ж таки радимо врахувати ставлення персоналу, Оскільки чим більше уваги мовна школа приділяє, відповідаючи на Ваші запитання, щодо процесу вивчення іноземних мов, тим кращим та ефективнішим виявиться саме навчання. Часто мовні школи пропонують додаткові послуги, такі як індивідуальні консультації викладач в режимі онлайн за допомогою Skype (Скайп), Whassap (Вотсап) (особливо, коли йдеться про мовні курси онлайн).

  • Приміщення

Можливо хтось каже, що приміщення не таке вже й важливе, проте радимо подумати над тим, що Вам доведеться провести багато часу на курсах англійської, німецької, французької, тому, приміщення мовної школи мають бути зручними та сприяти процесу навчання. Ніколи не завадить дізнатись чи в класі є комп’ютери, опалення та WiFi. Звичайно, що деякі люди не бажають витрачати час на добирання до мовної школи, тому ми пропонуємо корпоративні курси в офісі, або індивідуальні заняття по Скайп.

Найкраща мовна школа Львова

Ви запитаєте у нас, а як же співвідношення «якості та ціни»? Ми спеціально не включили цей аспект, оскільки не радимо заощаджувати на освіті та професійному розвитку, бо оплативши курси іноземних мов, Ви маєте отримати максимум вигоди та ефективно застосовувати свої знання на практиці. І якщо Ваші цілі аналогічні, запрошуємо Вас на заняття у нашій мовній школі ABC Center Львів, бо наша сила саме в якості.