Які іноземні мови слід вивчати для кар’єрного зростання?

Які іноземні мови слід вивчати для кар’єрного зростання?

 

В момент пошуку роботи, випускники, які щойно закінчили університет розуміють, що 60% пропозицій на ринку праці вимагають, щоб кандидат володів щонайменше однією іноземною мовою. І тут йдеться про усі сфери діяльності, оскільки усі високооплачувані працівники повинні вільно розмовляти щонайменше двома мовами. Звичайно, що це один з наслідків глобалізації, яка призводить до виникнення такого попиту на ринку праці. Відповідно, кандидати, які відвідували мовні школи Львова, навчаючись на курсах англійської, французької, німецької чи італійської, мають значні переваги при проходженні співбесіди. У випадку з Україною, цікаво, що в перші десятиріччя незалежності України, академічна освіта була зосереджена переважно на вивченні польської мови, оскільки – це наш найближчий європейський сусід. З часом, перевага стала все більше надаватись англійській мову, яка до сьогоднішнього дня переважає в усіх сферах професійної діяльності людини.

Отже, для тих людей, які прагнуть вдосконалитись для отримання кращої посади, бюро перекладів та мовна школа ABC Center Львів, яка професійно займається курсами розмовної мови, бізнес курсами та онлайн курсами англійської, французької, німецької, італійської, вирішило провести дослідження про те, які саме мови користуються найбільшою популярністю на ринку праці.

Курси англійської збільшують шанс працевлаштування на 44%

Сьогодні, знання англійської мови є одним з ключових навиків для пошуку роботи. Відомо, що 90% пропонованих вакансій, включать у себе у якості необхідної умови володіння цією мовою. І це логічно, враховуючи той факт, що це третя найбільш поширена іноземна мова на планеті, яка найбільше застосовується компаніями та організаціями у їхній трудовій діяльності.  З цієї причини мовні школи Львова часто пропонують корпоративні курси та бізнес курс англійської, французької, німецької, італійської у Львові, з яких очевидно найбільшу популярність має саме перша мова.

Сфери діяльності у яких найбільше цінуються кандидати, які володіють англійською – це туризм, торгівля, телекомунікації, маркетинг та інженерія. Таким чином, факт проходження Вами курсів розмовної англійської, французької, німецької, італійської, стає для керівників компаній найкращим засобом залучення іноземних клієнтів та виходу на міжнародний ринок.  

Згідно з дослідженнями, знання англійської збільшує на 44% можливість бути найнятим на відповідну посаду. Також, було підтверджено, що по мірі кар‘єрного росту, працівник повинен володіти мовою на найвищому рівні. Такий попит на вивчення іноземних мов та факт постійної нестачі часу, сприяв виникненню онлайн курсів англійської, французької, німецької, італійської, що дозволяє вивчати іноземні мови, не виходячи з дому чи офісу.

Французькою розмовляють у 25 країнах світу

Це також досить конкурентоспроможна іноземна мова, оскільки вважається четвертою найбільш поширеною в усьому світі. До речі, французька є офіційною мовою у більш, ніж 25 країнах світу, саме тому серед онлайн курсів розмовної англійської, французької, німецької, італійської та інших мов, вона посідає одне з перших місць за популярністю серед наших клієнтів. Люди, які розмовляють французькою мають шанс вільно почувати себе на території таких країн, як  Швейцарія, Бельгія і Канада.

Сфера впливу цієї іноземної мови є досить широкою. Бізнес курси англійської, німецької, італійської у Львові часто поступаються французькій за популярністю через те, що Франція є колискою мистецтва та культури, а також характеризується високим розвитком науки і медицини. Спеціалісти мовних закладів Львова радять вивчати французьку людям, професія яких пов’язана з мистецтвом, літературою та астрономією.

Німецька мова популярна завдяки високому розвитку країни

Викладачі наших онлайн курсів розмовної англійської, французької, німецької, італійської у Львові стверджують, що причина зростання популярності цієї мови на ринку праці полягає саме у стрімкому зростанні економіки та підприємницької діяльності в країні. Якщо Ви розмовляєте німецькою, повірте, у Вас є надзвичайно високі шанси швидко знайти високооплачувану роботу.

Якщо Ви хотіли б переїхати на постійне місце проживання до Австрії, Швейцарії чи Бельгії, а також, звичайно ж, Німеччини, серед бізнес курсів англійської, французької, німецької, італійської у Львові, Вам варто обрати саме німецьку, бо вона справді допоможе Вам реалізувати себе у професійному плані. В Україні, відсоток популярності німецької мови настільки зростає, що самі студенти університетів підкреслюють значення знання німецької для подальшого працевлаштування. Німецька мова надзвичайно поширена в сфері фінансів, телекомунікацій, мистецтва та інженерії.

Італійська визнана офіційною мовою ЄС

Якщо Ви вагаєтесь, на онлайн курс якої розмовної мови у Львові Вам варто записатись: англійської, французької, німецької чи італійської, спеціалісти нашої мовної школи без жодних сумнівів порадять Вам вивчати італійську мову, оскільки Італія є одним з важливих економічних партнерів України, а також тому, що ця мова визнана офіційною у Європейському Союзі.

Для багатьох українців, вибір італійської мови, серед бізнес курсів англійської, французької, німецької, італійської у Львові, передбачає можливість працевлаштування у таких сферах, як мистецтво, інженерія, туризм та гуманітарні науки.

 

Загалом, знання тієї чи іншої іноземної мови, не лише відкриває перед нами нові двері міжнародних компаній, а й також надає можливість працювати у їхніх представництвах закордоном. У випадку з Європою, де країни знаходяться так близько одна до одної, працівник, який володіє іноземною мовою отримує гарантовану можливість постійно подорожувати. Тому, якщо Ви мрієте саме про таку роботу, наша мовна школа Львова пропонує Вам не зволікати і записатись на навчання на наш онлайн, бізнес курс або курси розмовної англійської, французької, німецької чи італійської у Львові. Звертайтесь, ми будемо раді відповісти на усі Ваші запитання.