Значення корпоративних курсів іноземних мов для розвитку компанії

Значення корпоративних курсів іноземних мов для розвитку компанії

 

На жаль, як показує практика, ми не придаємо цьому достатнього значення, але знання іноземних мов можуть бути ключем до успіху не тільки у нашій професійній кар’єрі, але й в особистому житті. Для початку бюро перекладів та мовна школі ABC Center Львів пропонує Вашій увазі загальні переваги вивчення іноземних мов.

Переваги вивчення іноземних мов

1. Значна перевага у професійній кар’єрі

Перш за все, Ви повинні знати, що володіння двома або більше іноземними мовами – це основний актив, якщо ми говоримо про перспективу кар’єрного зростання. Враховуючи те, що вільне володіння англійською мовою перетворилось на обов’язкову вимогу, знаючи китайську чи французьку мову додатково Ви можете помітно вирізнятись з-поміж інших кандидатів на ту чи іншу посаду. Лінгвістичний критерій має вирішальне значення у багатьох сферах діяльності людини. Дослідження показують, що кожна друга компанія віддає перевагу кандидатам, які володіють іноземними мовами, оскільки вважають такі знання ключовими для розвитку компанії.

2. Відкриття світові

Вивчення іноземних мов передбачає можливість завести нові знайомства, коли Ви мандруєте закордон. Крім цього, якщо Ви переїжджаєте закордон, то вивчення іноземної мови обраної Вами країни без сумніву дозволить Вам краще адаптуватись та вільно спілкуватись з іншими людьми після переїзду. Особливо якщо більшість жителів країни говорить тільки рідною мовою, вивчення іноземної мови цієї країни підкреслює Вашу повагу та бажання краще влитись в її середовище. Очевидно, що значно легше побудувати стосунки з людьми, коли Ви спілкуєтесь їхньою рідною мовою. Курси іноземних мов від бюро перекладів та мовної школи ABC Center Львів допомагають уникнути мовного бар’єру, який часто стає на заваді нормального спілкування.

3. Можливість покращення мозкової діяльності

Вивчення іноземних мов – це Ваше відкриття не лише до людей, але й Ваш інтелектуальний розвиток. Наукові дослідження показують, що ми думаємо та приймаємо рішення по-різному, коли наш мозок обробляє інформацію іноземною мовою. Саме тому вчені стверджують, що володіння кількома іноземними мовами, розвиває наше мислення і допомагає нам обдумувати усі наші рішенні щонайменше двічі. Вивчення іноземних мов допомагає підтримувати та покращувати пізнавальні здібності мозку. Дорослі люди, що вивчають іноземні мови мають гостру та більш чутливу пам’ять. Згідно дослідження Американської асоціації наукового прогресу, у 2011 році було доведено, що вивчення іноземних мов допомагає сповільнити розвиток хвороби Альцгеймера на 4-5 років.

Тому не сумнівайтесь у тому, що курси іноземних мов від нашого бюро перекладів та мовної школи ABC Center Львів допоможуть Вам у досягненні Ваших цілей, незалежно від того, чи вони мають професійний, чи особистий характер.  

Найкраще рішення для розвитку компанії

А тепер давайте детальніше розглянемо питання про те, як саме корпоративні курси іноземних мов, можуть посприяти розвитку Вашої компанії. Ми пропонуємо Вам основні причини, з яких вивчення іноземних мов для компаній є вигідною інвестицією, як для самої компанії, так і для її працівників.

Корпоративні курси іноземних мов дійсно є надзвичайно важливими, як для розвитку компанії, так і для професійного зростання її працівників. Нижче Ви дізнаєтесь про те, як вивчення іноземних мов для компаній відкриває перед Вами можливості, які дозволяють отримати значне зростання та розвиток компанії.

1. Важливо покладатись на максимально підготовлений та компетентний персонал

Протягом тривалого періоду часу англійська, приміром, вважалась мовою майбутнього. Але в нашому глобалізованому світі ми добре знаємо, що англійська – це іноземна мова сучасності. Саме знання англійської та інших іноземних мов є ключовим фактором для ефективного спілкування, набуття нових знань в різних професійних сферах діяльності.

В таких сферах, як технології, фінанси, логістика чи транспорт, курси іноземних мов для компаній мають вирішальне значення для спілкування та професійного розвитку. Якщо Ви прагнете виховати кваліфікований персонал, корпоративні курси іноземних мов для компаній – це неймовірно правильне рішення, спрямоване на підвищення кваліфікації Ваших працівників та конкурентоспроможності Вашого підприємства на ринку.

Ви маєте можливість замовити корпоративні курси іноземних мов в бюро перекладів та мовній школі ABC Center Львів і заняття будуть проводитись не виходячи з офісу, а Ви, як керівник, зможете контролювати результати самостійно.

2. Покращення атмосфери на робочому місці

Покращення атмосфери в колективі є ключовим фактором для підвищення продуктивності Ваших працівників, це можливо завдяки корпоративним курсам іноземних мов. Проведення групових занять, що не є частиною щоденної трудової діяльності, це чудовий спосіб покращити спілкування та стосунки у колективі компанії. Вивчення іноземних мов для компаній гарантовано допоможе покращити згуртованість Вашого трудового колективу, одночасно підвищуючи кваліфікацію працівників в іноземній мові, що має ключове значення для розвитку компанії.

3. Підвищення самомотивації працівників та їхньої вірності компанії

Корпоративні курси іноземної мови – це не лише розвиток компанії, а й чудова можливість викликати інтерес працівника, оскільки вони передбачають для кожної людини нові можливості у професійній сфері діяльності. Оскільки працівник вбачає у вивченні іноземних мов для компаній можливість власного професійного зростання та використання іноземної мови для особистих потреб, корпоративні курси іноземних мов однозначно виявляються чудовою ініціативою компанії.

Такі ініціативні рішення є відмінним способом покращити самомотивацію працівників, а разом із нею і їхню продуктивність праці. Крім цього, що стосується інших ініціатив для розвитку компанії, маємо підкреслити, що корпоративні курси іноземних мов від нашого бюро перекладів та мовної школи позитивно впливають на конкурентоспроможність та розвиток Вашої компанії, тому можуть виявитись ефективною інвестицією саме для майбутнього Вашого підприємства.

Варто також підкреслити неоціниме значення вивчення іноземних мов для компаній для покращення відданості працівників. Коли ми робимо внесок у підвищення кваліфікації та розвиток здібностей наших працівників, вони позитивно оцінюють таку ініціативу керівництва. Оскільки, в такому випадку, кожен працівник розуміє та цінує те, що компанія, у якій він працює, пропонує більше можливостей, у порівнянні з іншими підприємствами. Це покращує стосунки працівника з керівником і створює між ними міцний зв’язок, що також є цінним інструментом у повсякденній діяльності компанії.

Корпоративні курси іноземних мов від ABC Center Львів

Отже, якщо ми змогли викликати у Вас бажання замовити корпоративний курс іноземної мови, або у Вас все ще є певні сумніви з цього питання, зв’яжіться з нами за номером +380967225203 або пишіть на емейл Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., ми будемо раді допомогти Вам та з задоволенням відповімо на усі Ваші запитання.