Чому вивчення іноземної мови має стати однією з Ваших цілей на Новий Рік?

Чому вивчення іноземної мови має стати однією з Ваших цілей на Новий Рік?

 

Знову прийшла пора передноворічних свят, момент, коли ми дивимось в минуле не лише з гордістю та задоволенням, але й з невеликим жалем, питаючи себе про наступне: Чи досягнув я усього до чого так прагнув? Чи отримав бажане підвищення заробітної платні? Чи подорожував я світом цього року, щоб побачити нові місця? Написав першу книгу? Або просидів на дивані перед телевізором? Так чи інакше, прийшла пора перевернути сторінку. Кожен новий рік дає нам свіжий імпульс, прагнення удосконалюватись та можливості змін у житті. Стосовно усіх заїжджених цілей, які ми ставимо перед собою кожного року, вони все ж можуть виявитись правильною мотивацією.

Наша мовна школа ABC Center Львів вирішила уявити, що Ваша мета на Новий Рік – записатись на курси англійської, польської, німецької, французької, італійської, іспанської онлайн. Зрештою, загально відомий факт, що розмовляти іноземною мовою – добре, можливо це навіть саме те про, що Ви думали останнім часом, але постійно відкладали на завтра. Часто наша лінь говорить нам: навіщо тобі це? Навіщо тобі перенавантажуватись?

Саме для цього наша мовна школа Львова зібрала для Вас кілька вагомих причин, які, можливо, спонукатимуть Вас записатись на курси англійської, польської, німецької, французької, італійської, іспанської у Львові.

Знання іноземних мов може передбачати незаперечні переваги Вашої кандидатури на ринку праці. Нещодавні дослідження показують, що знання другої іноземною мови надає можливість отримати на 12% більшу початкову заробітну платню, що з точки зору повсякденного життя людини, може виявитись досить вигідно. Звичайно цей відсоток залежить від іноземної мови, якою Ви володієте. Тому, якщо Ви хочете досягти нових висот у професійній сфері у наступному році, радимо Вам взяти себе в руки і записатись на курси іноземних мов у Львові.

Курси іноземних мов у Львові допомагають підтримувати себе в тонусі

Чому б не використати час, який ми витрачаємо на перегляд відео в YouTube, футбольні матчі та безкінечне гортання стрічки в Instagram, на групові заняття з англійської у Львові? Науково доведено, що навчання на курсах англійської, польської, німецької, французької, італійської, іспанської онлайн покращує функціонування нашого головного мозку у багатьох сферах:

  • Здатність вирішувати проблеми
  • Прийняття рішень
  • Виконання різноманітних завдань
  • Перехід на іншу мову в межах однієї розмови
  • Позитивний вплив на сприйняття
  • Збільшення концентрації уваги
  • Покращує пам’ять

Вивчення іноземних мов на курсах англійської, польської, німецької, французької, італійської, іспанської у Львові, також збільшує когнітивну здатність мозку. Якщо Ви хвилюєтесь, що Вам вже запізно звертатись до мовної школи, щоб записатись на групові заняття з англійської у Львові, Ви помиляєтесь: дослідники Единбурзького університету виявили деякі когнітивні переваги, якщо говорити про вивчення іноземних мов у старшому віці.

Курси іноземних мов у Львові – тренажерний зал для мозку

Чи буде результативним всього одне заняття в тренажерному залі для Вашого тіла? Зазвичай, ми купуємо абонемент і займаємось протягом кількох місяців, до моменту, поки з почуттям провини не питаємо себе, чи можна було б припинити тренування. Тому, чому ми не робимо те, що виходить значно дешевше, легше та надає нам більше можливостей? Вам не знадобиться пара дорогого спортивного взуття та місячний абонемент, щоб тренувати свій мозок. З курсами англійської, польської, німецької, французької, італійської, іспанської онлайн від мовної школи ABC Center Львів Ви можете займатись будь-де і у зручний для Вас час, або постійно покращувати свої знання відвідуючи курси іноземних мов у Львові лише двічі або тричі на тиждень протягом однієї години. Крім цього, Вам не доведеться відчувати біль у м’язах та приймати душ після кожного заняття.

Групові заняття з англійської розширюють наші горизонти

Приймаючи рішення записатись на курси англійської, польської, німецької, французької, італійської, іспанської у мовній школі Львова, Ви створюєте можливість для себе відкрити нову культуру, традиції, кухню, архітектуру, познайомитись з новими людьми, подорожувати світом, що допомагає нам відчувати життя на смак, радіти кожному дню, накопичувати позитивні спогади і прагнути до нових відкриттів. Викладачі наших курсів англійської, польської, німецької, французької, італійської, іспанської онлайн люблять говорити, що самі вивчивши іноземну мову в університетські роки, підсвідомо прагнули подорожувати, щоб застосувати свої знання на практиці, та знають з власного досвіду, що немає кращого способу, ніж подорожі, щоб відпочити від буденності і набратись нових сил, а іноземні мови допомагають почувати себе вільно і легко, заводити нові знайомства, перебуваючи закордоном.

Багато людей, роздумуючи над планами на Новий Рік ставлять перед собою цілі покинути шкідливі звички. Багато з нас обіцяли собі, що цього року я кину палити або почну займатись спортом. Це дійсно нелегко. Такі цілі змушують нас вийти з зони комфорту, що зазвичай дається дуже нелегко усім людям. Жодна мета не може бути досягнута, якщо ми не вкладаємось у неї на всі сто. Ми не маємо наміру радити Вам, перестати зважати на шкідливі звички, просто не сконцентруйтесь на тому, що Вам потрібно прибрати зі свого життя. Намагайтесь знайти позитивну мету на Новий Рік, наприклад, розпочати навчання на курсах іноземних мов або почати відвідувати групові заняття з англійської у Львові. Переконайтесь у тому, що Ваша мета не така складна, як здається, і її не так важко досягнути.

Якщо Ви дочитали цю статтю до кінця, Ви скоріш за все роздумуєте над тим, щоб почати навчатись на курсах англійської, польської, німецької, французької, італійської, іспанської у мовній школі Львова. Не думайте, що це надто складно, оскільки такої цілі досягає багато людей і це допомагає їм розвиватись і досягати своїх цілей. Крім цього, ми пропонуємо групові заняття з англійської та інших іноземних мов у Львові для людей, яким самотньо і які прагнуть завести нові знайомства і знайти коло людей зі спільними інтересами.

Для людей, які надто зайняті і не мають часу на те, щоб приїжджати в офіс, мовна школа ABC Center Львів, пропонує чудові курси англійської, польської, німецької, французької, італійської, іспанської онлайн, перевагою яких є можливість займатись з викладачем індивідуально та у зручний для Вас час.

Маєте намір вивчити нову іноземну мову у 2020 році? Тоді не зволікайте і звертайтесь до мовної школи ABC Center Львів і ми підберемо курси англійської, польської, німецької, французької, італійської, іспанської з урахуванням Ваших індивідуальних потреб та цілей.