Як вивчити англійську мову, читаючи книжки

Як вивчити англійську мову, читаючи книжки

 

Осінь – ідеальна пора року для читання, оскільки часто похмура погода та дощ, змушують нас залишитись вдома, і що, у цьому випадку, може бути краще, ніж затишно вмоститись за чашкою кави чи гарячого чаю та почитати улюблену книгу… а що якщо своє захоплення до читання книжок використати для покращення свого рівень володіння мовою та щоб вивчити англійську мову? Бюро перекладів ABC Center Львів рекомендує ознайомитись з кращими порадами щодо самостійного вивчення англійської мови за допомогою книг.

Як покращити свій рівень володіння англійською мовою

З бурхливим потоком життя ми не часто знаходимо час, щоб почитати книгу, постійно працюючи, відвідуючи курси англійської мови чи інші професійні тренінги, ми знаходимо лише кілька хвилин перед сном, щоб прочитати декілька сторінок, перед тим як заснемо. Крім осіннього періоду, коли негода змушує нас залишитись вдома, на відпочинку ми також можемо приділити час читанню книжок, щоб вивчити англійську мову.

Саме тому, наша мовна школа пропонує Вам, крім відвідування курсів англійської мови чи індивідуальних занять з англійської мови, скласти свою власну добірку літератури іноземною мовою, яка відповідає Вашому рівню володіння мовою.

Читання книжок допомагає не лише вивчити англійську мову, але й розшити Ваш словниковий запас. Ви навіть не уявляєте, яку кількість слів та висловів можна вивчити читаючи книги іноземною мовою, і набагато простіше та зрозуміліше, ніж коли Ви просто завчаєте списки слів. Викладачі англійської мови нашої мовної школи незалежно від того чи мова йде про курси англійської мови, чи індивідуальні заняття з англійської мови, у якості обов’язкової складової включають у заняття читання адаптованої та неадаптованої літератури іноземною мовою, оскільки це дійсно допомагає краще запам’ятовувати слова та розуміти особливості їхнього вживання у певному контексті.

При читанні книжок для того, щоб вивчити англійську мову, наша мовна школа не радить шукати в словнику кожне слово, яке Ви не знаєте, оскільки це не практично і непотрібно, і суттєво уповільнює читання, що призведе до того, що Вам це дуже скоро набридне. Натомість шукайте у словнику лише ті слова, які заважають Вам зрозуміти сюжетну лінію книги. В деяких випадках Ви зможете розуміти значення незнайомих слів з контексту без необхідності його пошуку у словнику. Читаючи книжки, щоб вивчити англійську мову, Ви швидко помітите, як слова, які часто повторюються самі досить легко запам’ятовуються. Крім цього граматичні конструкції також будуть залишатись у пам’яті і при спілкуванні Ви помітите, як автоматично їх вживаєте.

Книги англійською мовою допоможуть закріпити знання

Йдеться не лише про вивчення, а й про закріплення знань. Якщо Ви раніше вже займались з викладачем англійської мови, або на курсах англійської мови, Ви знаєте, що мова дуже швидко забувається, якщо її постійно не використовувати. Саме тому, вивчаючи англійську мову, наша мовна школа ABC Center Львів радить Вам постійно читати, щоб підтримувати свої знання на належному рівні. Аналізуючи це, Ви точно згадаєте про слова, які одного дня вивчили на індивідуальних заняттях з англійської мови, але які в результаті забули, оскільки не вживали їх у реальному житті. І саме читання книжок може допомогти Вам у тому, щоб не втратити набуті знання.

Важливо обирати книги, які відповідають Вашому рівню знань. Якщо Ви тільки почали займатись на індивідуальних заняттях з англійської мови чи відвідувати групові курси англійської мови, то Вам краще почати читати адаптовану літературу. Попросіть у Вашого викладача англійської мови нехай порадить Вам адаптовану літературу, яка буде відповідати Вашому рівню знань. Мовна школа ABC Center Львів з упевненістю стверджує, що володіючи іноземною мовою на середньому рівні учні наших курсів англійської мови вже без жодних проблем можуть читати неадаптовану літературу. Врахуйте це проходячи курси англійської мови та на початковому рівні краще обирайте авторів, які легко читаються, а також віддавайте перевагу коротким оповіданням, або навіть книгам для дітей. Якщо Ви розпочали читати книгу і зустрічаєте занадто багато невідомих слів, викладачі англійської мови нашої мовної агенції рекомендують відкласти прочитання такої книжки і обрати іншу, яка більше відповідає Вашому рівню.

Читайте книги, які Ви вже раніше прочитали рідною мовою. Це дуже хороший прийом, який часто застосовують викладачі англійської мови нашої мовної школи на індивідуальних заняттях з англійської мови, оскільки так учень уже знає сюжет книги і зможе краще зрозуміти її іноземною мовою. Ви будете дуже здивовані, скільки слів та висловів, які Ви раніше не знали, Ви зможете розуміти та запам’ятати, виходячи з контексту.

Викладачі англійської мови, проводячи індивідуальні заняття з англійської мови часто пропонують своїм учням читання вголос, оскільки це допомагає, як то кажуть, «вбити двох зайців одним пострілом», а саме покращує вимову та легкість мовлення іноземною мовою. Тому якщо Ви не маєте наміру займатись з викладачем на індивідуальних заняттях, Ви можете також виконувати цю вправу самостійно, читаючи вголос для себе або своїх близьких. І якщо Ви не знаєте, як правильно вимовити нове слово, Ви можете звернутись по допомогу до онлайн перекладачів та послухати як правильно вимовити те чи інше слово.

Вивчайте англійську мову у мовній школі ABC Center Львів

Тож не гайте часу, та беріться за читання, а у вирішенні питання про те, що саме читати англійською мовою допоможуть Вам викладачі мовної школи ABC Center Львів. Для замовлення індивідуальних занять з англійської мови пишіть нам на пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., або дзвоніть за номером: +380967225203.