Про бюро перекладів та мовну школу ABC Center Львів

ABC Center - бюро перекладів №1 у Львові. Це відносно нова мовна агенція на ринку, особливістю якої є свіжість погляду, ініціативність, захоплення своєю справою та прагнення надавати виключно якісні послуги оперативно, ефективно та за доступними цінами. Бюро перекладів та школа іноземних мов ABC Center Львів відрізняється від інших компаній цієї галузі завдяки наступним характеристикам:

  • У нас працюють найкращі спеціалісти з усіх найпоширеніших мов, таких як польська, англійська, французька, німецька, іспанська, італійська, а також справжні експерти з рідкісних мов. Ми приймаємо замовлення на переклад документів від клієнтів, які знаходяться не лише у Львові, а й за його межами.
  • Перекладачі нашої мовної агенції – це не просто люди, які досконало володіють іноземними мовами, в першу чергу, це професійні досвідчені перекладачі та висококваліфіковані викладачі з найпопулярніших іноземних мов.
  • Бюро перекладів та школа іноземних мов ABC Center Львів обслуговує як приватних, так і корпоративних замовників, які звертаються до нас за якісними перекладами різного спрямування і тематики, а також за організацією мовних курсів, як для індивідуального навчання, так і для підвищення рівня знань своїх працівників.
  • Пропонуємо широкий спектр послуг письмового та усного перекладу документів, швидке вивчення іноземної мови у групі чи індивідуально у нашому офісі у Львові, також доступне дистанційне вивчення іноземної мови по скайпу.
  • Спеціалісти нашого центру надають висококласні послуги з організації конференцій, семінарів та інших офіційних заходів у Львові, а також мовного супроводу іноземних гостей з будь-якої країни світу. У супроводі наших працівників Ваші іноземні гості будуть почуватись в Україні, як у дома.
  • Ціни на наші послуги доступні, а якість – незмінно висока.
  • Гарантуємо Вам конфіденційність. Усі файли, які надаються на переклад, відразу після здачі замовнику, видаляються з усіх корпоративних комп’ютерів та носіїв, щоб гарантувати дотримання комерційної та юридичної таємниці, у відповідності до вимог діючого законодавства та Європейських стандартів.
  • Наша команда – це люди, які вкладають душу в кожен переклад та хвилюються за кожне замовлення. Ми гарантуємо Вам якісне виконання замовлення в обумовлений термін. Більше переваг співпраці з бюро перекладів дізнайтесь у нашій статті: Що обрати: бюро перекладів чи приватного перекладача?

Бюро перекладів №1 у Львові

Бюро перекладів та мовна школа ABC Center Львів має дванадцятирічний досвід роботи в сфері перекладів та освіти і за цей час ми зуміли вирватися на перші місця у Львові за якістю і ефективності перекладацької діяльності та навчання іноземним мовам.

Бюро перекладів ABC Center Львів - багатопрофільна перекладацька компанія. Тривалий термін успішної роботи компанії дозволив накопичити унікальний досвід в галузі перекладу, апостилювання та легалізації документів і надання клієнтам повного пакету послуг, пов'язаних з перекладацькою діяльністю. Ресурс нашого бюро перекладів дозволяє успішно справлятися з проектами будь-якої складності і будь-якого масштабу, займатися письмовими, усними чи синхронними перекладами, технічними, юридичними та іншими перекладами. Крім цього наша компанія надає послуги мовного супроводу іноземців та організовує офіційні заходи різних форматів "під ключ".

Ми співпрацюємо з організаціями різної спрямованості та специфіки у всіх областях економіки країни. Наша компанія має багаторічні і взаємовигідні зв'язки з великими та успішними компаніями. Бюро перекладів ABC Center Львів має можливість оперативно нотаріально завіряти перекладені нами документи без Вашої участі. Роботу наших перекладачів високо цінують наші постійні клієнти, багатьом з яких ми допомогли розширити свій бізнес і налагодити зв'язки із іноземними колегами.

Професійні мовні курси від мовної школи ABC Center Львів

Щорічно в нашому центрі навчаються понад 2000 слухачів, а кількість випускників з моменту заснування в 2007 році становить близько 20 000 чоловік.

Наша основна задача - навчити своїх слухачів практичного володіння іноземною мовою на будь-якому рівні складності. Для цього застосовуються методики, які чітко спрямовані на досягнення результату, допомагають учням подолати психологічні бар'єри і дозволяють зробити процес навчання іноземної мови цікавим і творчим.

У мовній школі ABC Center Львів існує кілька форм навчання

ПРОПОНУЄМО НАСТУПНІ ОСВІТНІ ПОСЛУГИ

Для дорослої аудиторії

Вивчення іноземних мов як розмовних, так і в сфері бізнесу і для спеціальних цілей, підготовка до міжнародних іспитів, індивідуальні програми, дистанційне навчання через Skype. На сьогоднішній день онлайн вивчення іноземної мови по скайпу досить популярний вид навчання.

Для корпоративних клієнтів

Спеціалізовані програми для персоналу та керівників підприємств, розроблені спеціально з урахуванням конкретної специфіки і сфер діяльності компанії, а також програми в сферах медицини, юриспруденції, ресторанного бізнесу, туризму, IT технологій, банківської справи і т.д

Для дітей і школярів

Захоплюючі дитячі мовні програми як в групах, так і індивідуально, підготовку до міжнародних сертифікатів, підготовку до ЗНО з англійської, літні мовні табори в Україні і за кордоном.

Для іноземних клієнтів

Вивчення української мови як іноземної. Програми з підготовки іноземних громадян до іспитів з української мови і вступу до ВНЗ Львова чи України.

Ми використовуємо сучасні технології навчання іноземної мови, відстежуючи і застосовуючи новітні тенденції в освіті, що сприяють швидкому та якісному навчанню незалежно від вікових або інтелектуальних здібностей учнів, створення сприятливого психологічного комфорту і ефективному вирішенню найскладніших завдань в навчанні мовам.

Обмін досвідом, курси підвищення кваліфікації, регулярне тестування якості викладання іноземної мови - це фактори, що дозволяють нашим педагогам постійно підвищувати свій професійний рівень і реалізовувати на практиці найбільш інноваційні технології навчання.

Бюро перекладів та школа іноземних мов ABC Center Львів зазвичай працює з такими мовами:

Англійська

Англійська

Німецька

Німецька

Польська

Польська

Французька

Французька

Іспанська

Іспанська

Італійська

Італійська

*Ви також можете замовити переклад чи навчання будь-якій іншій іноземній мові

Вас зацікавили наші послуги?

Якщо ви хочете скористатися послугами мовної агенції ABC Center Львів, відправте повідомлення, замовте зворотний дзвінок або наберіть телефонний номер компанії.

Ми приймаємо замовлення від клієнтів з різних регіонів України.

Напишіть нам запит

Чому нас обирають?

Ми креативні

Нам характерні: чітка послідовність викладу, лаконічність, регламентований набір мовних засобів. Використовуються стандартні моделі побудови фраз, професійна лексика, активне вживання спеціальної термінології, штампів, кліше і стійких поєднань, характерних для певної країни, використання абревіатур, скорочень, складних слів.

Наші переваги

Три причини замовити послуги в мовній агенції ABC Center Львів прямо зараз

On-line замовлення! Ви можете відправити документ в електронному вигляді нам на пошту, провести оплату онлайн, не встаючи з місця, і отримати готовий документ кур'єром чи поштою!

З нами зручно!

Ми гарантуємо Вам найвищу якість перекладів, оскільки з нами співпрацюють найкращі дипломовані перекладачі та редактори, які постійно проходять додаткове підвищення кваліфікації у нашій мовній агенції.

Гарантія на переклад!

Якщо в перекладі буде помилка, ми її виправимо і повернемо вам гроші!